HTC A9 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

byAndroid

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Cihaz yurtdışı olduğu için adaptör uyumlu değildi kendi kablosunu benim g2nin orjinal adaptörüne bağladım.Aynı adaptörle birçok farklı telefonu şarj ettik hiçbir sorun olmadı.
Olsun yinede keşke orijinal sarj aletini kullansaydiniz. Bendede yurt dışı ürünü var prizi farklı şekilde. Ucuna 1 liraya satılan çeviriciler var ondan takınca prize uyumlu oluyor. Yeni telefonlarda farklı aksesuarlar sıkıntı çıkarabiliyor. Patlamaya kadar. İPhone olsun Samsung olsun farklı ürünler onermiyor cihazlarına

ArizonaDream

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Olumsuzlukları yaşayanlar her telefonda olur, bunu direkt cihazın sorunu gibi göstermemek lazım. Hatta size şöyle iddialı bir söylemde bulunayım, piyasada kronik hatası yok diyebileceğimiz nadir telefondur A9. :)

TamerKaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Merhaba. Sanal tuşların kaldırılabildiğinden bahsetmişsiniz. Kaldırdığımız zaman fiziksel tuşu geri-home ve son uygulamalar tuşu olarak kullanabiliyor muyuz? Mesela dokunduğumuzda geri,sert bastığımızda ana ekrana dönme ve basılı tutunca da son uygulamaları açma gibi bi özellik kazandırabiliyor muyuz? Eğer yapabiliyorsak hemen bugün alacağım. Tek kararsızlığım sanal tuşlar. Teşekkür ederim.

ArizonaDream

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben metal müzik dinliyorum, kulaklık tavsiyesinde bulunabilecek birileri var mıdır acaba 100 liraya? (kulak içi) :)

Ahmet.1905

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
HTC one a9 mu ? samsung note 4 mü ? ikisi arasında kararsızım htc ilk defa kullancam o yüzden kullanmakta istiyorum ama pişman olmakta istemiyorum.

Reaksiyon puanı
2,554
HTC one a9 mu ? samsung note 4 mü ? ikisi arasında kararsızım htc ilk defa kullancam o yüzden kullanmakta istiyorum ama pişman olmakta istemiyorum.
Sabahlardan akşama akşamdan tekrar sabaha kadar milyon kez de hakkım olsa yine note 4 note 4 note 4.

Leonly

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhabalar 1 haftadır A9 kullanıyorum. Önceki yazılanlara cevap olarak hoparlöre değinmek istedim. Hoparlör sesi biraz düşük, hani müzik için idare eder ama handsfree modunda daha düşük. Belki yeni güncelleme ile biraz yükseltirler. Android 7 Nougat'ı beklemek lazım :)

Bir de ekran ile ilgili sormak istediğim bir konu var. 5 yıldır HTC kullanıcısıym ve ilk kez Amoled ekranlı bir telefon kullanıyorum. Tabi alışamadım henüz garip geliyor :) Benim sormak istediğim; beyaz bir ekranda, ekrana yandan baktığınızda beyaz tonunun hafif yeşile çalması normal mi?

Thurisaz

Asistan
Reaksiyon puanı
13
9 aydır kullanıyorum şarj dışında hiçbir problem çıkardığına şahit olmadım. almayı düşünenler alabilirler ama şarjı saç baş yolduruyor

Ok@N_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
A9 almak isteyen arkadaşlar almasın ben s6 edgeden geçmitim sarjı neredeyse gitmiyor performans deseniz orta hatta kötü kamera derseniz oda tatmin etmiyor hoparlör yine kötü tek düzgün çalışan yeri parmak izi okuyucu mükemmel çalışıyor onun dışında kimse kusura bakmasın vasat fiyatını haketmiyor.