HTC A9 Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

tugrul.gdk

Üyecik
Sniper fury yukledim sadece oda kasiyor..neyse dediginize gore telefonum 617 sıkıntı Yok o zaman..neyse kardeşim yardimin icin tesekkur..sana Hayirli geceler..
Cihazda yavaşlık hissediyorsanız; Ayarlar-Geliştirici Seçenekleri-Yüksek Performans Modu'nu aktif edebilirsiniz.Gözle görülür biçimde performans artıyor.Fakat pili biraz daha götürüyor bu mod.

tugrul.gdk

Üyecik
Arkadaşlar bildiğiniz üzre Htc A9 modelinden kendi müzik uygulamasını kaldırdı ve Playstore'da olmasına rağmen yükeleyemiyoruz. Aşağıda verdiğim linkten yükleyebilirsiniz.

HTC Müzik Uygulaması ve widgetı (APK)

Htc Music.rar

tugrul.gdk

Üyecik
Selam Arkadaşlar;

Sizde cihazınızda HTC 10'un Kamera, Launcher, ve Saat widgeti uygulamalarını kullanabilirsiniz.Tarafımca denenmiştir.

Htc Sense 8 APK.rar

kaoitkadam

Üyecik
Cihazı almayı düşünüyorum hoparlör seviyesi S6 dan daha mı düşük.S6 dan da yetersiz ses çıkıyordu çünkü

kaoitkadam

Üyecik
Anlıyorum bu fiyat skalasında parmak izi okuyucu metal kasa sağlayan pek sağlam cihaz yok gibi

byAndroid

Asistan
Cihaz yurtdışı olduğu için adaptör uyumlu değildi kendi kablosunu benim g2nin orjinal adaptörüne bağladım.Aynı adaptörle birçok farklı telefonu şarj ettik hiçbir sorun olmadı.
Olsun yinede keşke orijinal sarj aletini kullansaydiniz. Bendede yurt dışı ürünü var prizi farklı şekilde. Ucuna 1 liraya satılan çeviriciler var ondan takınca prize uyumlu oluyor. Yeni telefonlarda farklı aksesuarlar sıkıntı çıkarabiliyor. Patlamaya kadar. İPhone olsun Samsung olsun farklı ürünler onermiyor cihazlarına

ArizonaDream

Üyecik
Olumsuzlukları yaşayanlar her telefonda olur, bunu direkt cihazın sorunu gibi göstermemek lazım. Hatta size şöyle iddialı bir söylemde bulunayım, piyasada kronik hatası yok diyebileceğimiz nadir telefondur A9. :)

TamerKaya

Üyecik
Merhaba. Sanal tuşların kaldırılabildiğinden bahsetmişsiniz. Kaldırdığımız zaman fiziksel tuşu geri-home ve son uygulamalar tuşu olarak kullanabiliyor muyuz? Mesela dokunduğumuzda geri,sert bastığımızda ana ekrana dönme ve basılı tutunca da son uygulamaları açma gibi bi özellik kazandırabiliyor muyuz? Eğer yapabiliyorsak hemen bugün alacağım. Tek kararsızlığım sanal tuşlar. Teşekkür ederim.

ArizonaDream

Üyecik
Ben metal müzik dinliyorum, kulaklık tavsiyesinde bulunabilecek birileri var mıdır acaba 100 liraya? (kulak içi) :)

Ahmet.1905

Üyecik
HTC one a9 mu ? samsung note 4 mü ? ikisi arasında kararsızım htc ilk defa kullancam o yüzden kullanmakta istiyorum ama pişman olmakta istemiyorum.

Leonly

Üyecik
Merhabalar 1 haftadır A9 kullanıyorum. Önceki yazılanlara cevap olarak hoparlöre değinmek istedim. Hoparlör sesi biraz düşük, hani müzik için idare eder ama handsfree modunda daha düşük. Belki yeni güncelleme ile biraz yükseltirler. Android 7 Nougat'ı beklemek lazım :)

Bir de ekran ile ilgili sormak istediğim bir konu var. 5 yıldır HTC kullanıcısıym ve ilk kez Amoled ekranlı bir telefon kullanıyorum. Tabi alışamadım henüz garip geliyor :) Benim sormak istediğim; beyaz bir ekranda, ekrana yandan baktığınızda beyaz tonunun hafif yeşile çalması normal mi?

Thurisaz

Asistan
9 aydır kullanıyorum şarj dışında hiçbir problem çıkardığına şahit olmadım. almayı düşünenler alabilirler ama şarjı saç baş yolduruyor

A9 almak isteyen arkadaşlar almasın ben s6 edgeden geçmitim sarjı neredeyse gitmiyor performans deseniz orta hatta kötü kamera derseniz oda tatmin etmiyor hoparlör yine kötü tek düzgün çalışan yeri parmak izi okuyucu mükemmel çalışıyor onun dışında kimse kusura bakmasın vasat fiyatını haketmiyor.

stat counter