htc 10

Bu konuyu okuyanlar

dogan.0434

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
htc 10 1600tl ithalatçı garantili olarak alınır mı

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Bu modelde kronik sorunlar var. Ekran sararması, bataryanın 1 sene içerisinde ölmesi ve anakart arızası gibi.. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Xiaomi mi note 3'e bakabilirsin. Kamera olarak gerçekten güzel bir cihaz. Onun dışında donanım performansı çok iyi olsun dersen Xiaomi mi 6 var. Ama bana ses performansı iyi olan cihaz lazım dersen HTC cihazlara en güzel alternatif şuan da ZTE Axon 7'dir.

cengiz.mfc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ben de aynı telefonu düşünüyorum umarım daha çok yorum gelir ve fikir sahibi oluruz. geçtiğimiz ay bir arkadaşım aldı HTC 10 ithalatçı garantili henüz bir sorun yaşamadı gayet memnun.

dogan.0434

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben biraz saglamlık arıyorum telefonda o yüzden arkası cam olan telefonlardan uzak durmaya çalışıyorum. Tabi bütçe kısıtlı 1500tl üzerine çıkmak benim için biraz zor. Daha önce kullanmış arkadaşlardan yorumlarını bekliyorum..

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
@nextman Sanırım sende mi note 3 vardı abi. Arkadaşlara bu telefonu bir önerde alsınlar :D

nextman

Profesör
Reaksiyon puanı
567
@nextman Sanırım sende mi note 3 vardı abi. Arkadaşlara bu telefonu bir önerde alsınlar :D
Aynen şu an xiaomi mi note 3 kullanıyorum çok da memnunum gerek kamerası gerekse şarjı beni hiç üzmüyor. 2 gün batarya süresi ile efsane .oyun oynamıyorum ancak orta seviye oyunlarda da hic sorun yaşamadım.EU 9.2 miui yüklü bu fiyaa bu ozelliklerde tavsiye ederim

M

Murat Burç

SDN Okuru
Aynen şu an xiaomi mi note 3 kullanıyorum çok da memnunum gerek kamerası gerekse şarjı beni hiç üzmüyor. 2 gün batarya süresi ile efsane .oyun oynamıyorum ancak orta seviye oyunlarda da hic sorun yaşamadım.EU 9.2 miui yüklü bu fiyaa bu ozelliklerde tavsiye ederim
Ya hocam Mİ6 varken OnePlus 3T ve 5 varken hatta az daha zorlarsan HTC U11 varken 1800'e HTC U Ultra varken bana çok boş bir model gibi gleiyor o cihaz. Hele 1700'e hatta 1800'e 821'li kamerası çok iyi olmasa da bir Mi Note 2 var.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ayrıca Mİ6 ile Mi Note 3 kamerası aynı 835'li Mİ6 varken neden Mi Note 3'ü alalım. Ve ben balon Dxomark yüzünden kamerasının çok şişirildiğin düşünyorum. Kullanan olarak yine sen yorum yaparsın ama. DxOmark dediğimiz oluşum LG V20'e 85 G5'e 86 G6'ya ise 84 veren bir oluşum. (hoş bence de V20 kamerası G6'dan daha iyi ama)

Son düzenleyen moderatör:

nextman

Profesör
Reaksiyon puanı
567
Ya hocam Mİ6 varken OnePlus 3T ve 5 varken hatta az daha zorlarsan HTC U11 varken 1800'e HTC U Ultra varken bana çok boş bir model gibi gleiyor o cihaz. Hele 1700'e hatta 1800'e 821'li kamerası çok iyi olmasa da bir Mi Note 2 var.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ayrıca Mİ6 ile Mi Note 3 kamerası aynı 835'li Mİ6 varken neden Mi Note 3'ü alalım. Ve ben balon Dxomark yüzünden kamerasının çok şişirildiğin düşünyorum. Kullanan olarak yine sen yorum yaparsın ama. DxOmark dediğimiz oluşum LG V20'e 85 G5'e 86 G6'ya ise 84 veren bir oluşum. (hoş bence de V20 kamerası G6'dan daha iyi ama)
bahsettiğin cihazlar da tercih edilebilir murat kardeşim ben şahsi görüşümü belirttim ancak senin görüşünü de benimsiyorum mi note 2 de kullandım zira kamerası beni tatmin etmedi Dx gibi oluşumlara bakarak yorum yapmadım inan. :)