Htc 10

Bu konuyu okuyanlar

Samir.555

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhaba Htc 10 nasıl bir telefon işlevselliği zil sesi batarya ömrü kamera ekran nasıl bir akıllı telefon ?

Son düzenleyen moderatör:
M

Murat Burç

SDN Okuru
Herşeyiyle zirve adayı bir telefon kafana koyduysan gönül rahatlığıyla alabilirsin başka seçenek düşünürsen
S7 edge veya note 7 bak bunların kameraları videoda ve bataryaları biraz daha iyi video kısmında özellikle netle medeniyet htc 10 arasında göre iyi 3 cihazında 4 sene ömrü üstüne cikilabilir .
Htc 10un ses kalitesi diğer ikisine göre daha iyi ama sense touchwize göre yeteneksiz ama meslek android 7.0 ile yeni yetenekler kazanacak mesela şuan hali hazırda toucwizde olan çift ekran özelliği ayrıca Htc 10 ön kamerası diğer ikisine göre daha başarılı ve optik imaj sabitleyici( başarısı tartışılır) bulunduruyor. Note 7 ana ve ön kamerada ters ışıkta bile video çekmeyi kolaylaştıran daha doğru daha kaliteli videolar çekmeni sağlayan fotoğraflardaki HDR nin videoya uyarlanmış hali HDR video çekimi ve daha iyi bir ekran için HDR ekran desteği var
O kadar yazdım ama HTC 10 alırsan senin mutsuz etmez

Samir.555

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herşeyiyle zirve adayı bir telefon kafana koyduysan gönül rahatlığıyla alabilirsin başka seçenek düşünürsen
S7 edge veya note 7 bak bunların kameraları videoda ve bataryaları biraz daha iyi video kısmında özellikle netle medeniyet htc 10 arasında göre iyi 3 cihazında 4 sene ömrü üstüne cikilabilir .
Htc 10un ses kalitesi diğer ikisine göre daha iyi ama sense touchwize göre yeteneksiz ama meslek android 7.0 ile yeni yetenekler kazanacak mesela şuan hali hazırda toucwizde olan çift ekran özelliği ayrıca Htc 10 ön kamerası diğer ikisine göre daha başarılı ve optik imaj sabitleyici( başarısı tartışılır) bulunduruyor. Note 7 ana ve ön kamerada ters ışıkta bile video çekmeyi kolaylaştıran daha doğru daha kaliteli videolar çekmeni sağlayan fotoğraflardaki HDR nin videoya uyarlanmış hali HDR video çekimi ve daha iyi bir ekran için HDR ekran desteği var
O kadar yazdım ama HTC 10 alırsan senin mutsuz etmez
Biliyonmu neden sordum bende biliyom guzel bir telefon amma benim kafami kariwdiran bazi weyler var mesela zil.sesi arama yapildiginda diw mekanda ses gelmeyecek seviyede bennona takildim.biraz. batsrya omrune geldikdeyse ha batsrya kapasitesi az ola.bilir s7 edge bakildikda amma samsunglsrin toughwizi rami kok kulaniyor hemde bataryayi kox kulaniyor arka fonda kaliwan uygulmamalari koxx ammanhtc 10da boyle sikindi yok ben bu SDN bir uzun kulanim.videosuna bakdim htc onlarda ilk bawda yalniw anlamiwdilar.amma.soraki belirtmede soylediki htc s7 edgedende guzel pil omru var soyledi ben sadece olaraq bu zil sesi falan olari bilmek istiyorum yani

-Altar-

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Ön kamera ve ses performansı olarak en iyi telefon şuan fakat ses ve ön kamera için onu almak yerine bekle note 7 nin fiyatı düşünce onu al

Speedster

Müdavim
Reaksiyon puanı
319
Bence alımabilir ön kamerası ve ses performansı harika.

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
açıkcası bu gün note 7 yi yaklaşık 4 sat 5 saat soluksuz inceledim telefon alacak olsam inanın o cihazı alırdım söyle yada böyle elde ki hissiyat çok güzel ama metal kasa ve sd işlemcili cihaz alacak olsam yada direkt rom çeşitliliği için sd işlemcili cihaz alacak olsam tercihim htc10 olurdu hissiyat malzeme kalitesi on numara arayüz de sadelik vs çok hoşuma gitti.

note7 düşünce onu al mantıklı bir yaklaşım ama note 7 düşünce htc de düşecektir erken zamanda aralarında ki fark azalırsa note7 alınır ama yok hemen alacağım beklemeden derseniz htc10 başarılı bir cihaz

FOM

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Uzun bir süre htc M7 kullandım en sonunda kardeşim kız arkadaşına verdi telefon hala taş kişi bir donma kasma yok her uygulamayı açıyor htc uzun süreli kullanımda stabilte konusunda başarılı heleki sağlamlıkta heralde amiral gemi de htc10'dan daha sağlam cihaz yok. Bunların yanında uygulama uyumluluğu ve rom çeşitliliği konusundan çok başarı bir sd820 işlemciye sahip ön kamerada dünyada ilk ois'ye sahip usb type-c bağlantısını kullanıyor yenilikçi bir telefon batarya ömrüde normal kullanımda bir günü çıkarıyor.