HTC 10 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Piribey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
44
Ayarlardan ayarlanıyor. Ekran üstünde 'çek'yada'peynir'deyiniz uyarısı geliyor. Bu kelimeleri fotoğraf çekerken yada kamerayı açarken söylüyorsun. Telefonu bir yerleştiriyordun karşısına geçip oradan çek deyince fotoğrafı çekiyor yada kamerayı açıyor. Bu özellik iPhone 7 de yok biliyorum. Çoğu telefonda yok. Yani kısacası arkadaşlarla fotoğraf çekilirken tam kadro albümde yer alınıyor.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ayrıca HTC 12 plus duvar kağıtları senede yeni temalarda var. HTC 10 na uyguladım süper oldu. Telefon şeker gibi oldu.

Ayrıca HTC 12 plus duvar kağıtları sense de yeni temalarda var. HTC 10 na uyguladım süper oldu. T

Ayrıca HTC 12 plus duvar kağıtları senede yeni temalarda var. HTC 10 na uyguladım süper oldu. Kamerayı açınca bir uyarı yazısı geliyor'aksiyon'yada 'seri çekim'deyiniz.

Son düzenleme:

Mateist

Müdavim
Reaksiyon puanı
238
Ayarlardan ayarlanıyor. Ekran üstünde 'çek'yada'peynir'deyiniz uyarısı geliyor. Bu kelimeleri fotoğraf çekerken yada kamerayı açarken söylüyorsun. Telefonu bir yerleştiriyordun karşısına geçip oradan çek deyince fotoğrafı çekiyor yada kamerayı açıyor. Bu özellik iPhone 7 de yok biliyorum. Çoğu telefonda yok.

Çek diyerek fotoğraf çekme olayı yanlış hatırlamıyorsam Samsung Galaxy S3 de bile vardı. Kullanıyordum diye hatırlıyorum :)

Piribey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
44
Eskileri bilmiyorum. Bende bu özelliği yeni buldum kullanmaya başladım. Yani parmağın ile dokunuyorsun. Fotoğraflarda çek diye kamera ise aksiyon diye ses verince bu komutu duyup çekiyor.

mzafa

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Ayarlardan ayarlanıyor. Ekran üstünde 'çek'yada'peynir'deyiniz uyarısı geliyor. Bu kelimeleri fotoğraf çekerken yada kamerayı açarken söylüyorsun. Telefonu bir yerleştiriyordun karşısına geçip oradan çek deyince fotoğrafı çekiyor yada kamerayı açıyor. Bu özellik iPhone 7 de yok biliyorum. Çoğu telefonda yok. Yani kısacası arkadaşlarla fotoğraf çekilirken tam kadro albümde yer alınıyor.

Ayrıca HTC 12 plus duvar kağıtları senede yeni temalarda var. HTC 10 na uyguladım süper oldu. Telefon şeker gibi oldu.

Ayrıca HTC 12 plus duvar kağıtları sense de yeni temalarda var. HTC 10 na uyguladım süper oldu. T

Ayrıca HTC 12 plus duvar kağıtları senede yeni temalarda var. HTC 10 na uyguladım süper oldu. Kamerayı açınca bir uyarı yazısı geliyor'aksiyon'yada 'seri çekim'deyiniz.

Alla alla ben Temalara o kadar baktım ama bulamadım Yeni temayı

Piribey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
44
Yeni ücretsiz bölümünden 5. tema probando 02 ve 8.tema loka m.Bunları kendi zevkine göre tasarlıyorsun.

Piribey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
44
Ayrıca kendi temamızı oluşturmak için Play Store 'den QuickPic uygulamasını indiriniz.Telefonda temayı oluşturduktan sonra ''kaydet'' yazısı çıkıyor kaydedince fotoğraflar buraya otamatik kaydediliyor.Sonra tekrar tema oluştururken bu uygulamadan yararlanıyoruz.Duvar resmini değişriniz yazını tıklayınca çıkan bölümden en üstteki ok --> tıklıyoruz.Oradan resimleri ayarlıyoruz.

mstf_l

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
veeee sonunda oreo geldiii vuhuuuu 1,5 gb deneyip görcezz

Piribey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
44
Hepimizin gözüaydın.Güncelleyen arkadaşlardan yorum bekliyoruz.

mstf_l

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
çok bişe beklemeyin derim batarya konusunda iyileştirme var benim gözüme çarpan o. hızlı şarj sorununu da akşam deneyecem umarım çözmüşlerdir

Piribey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
44
Beğendim. Telefon küheylan gibi oldu. İlk izlenimi varsayılan tema değişmiş. Menüdeki ufak rütuşlar hoşuma gitti. Batarya bayağı sağlam oldu.

Piribey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
44
Simgelerni etrafıdaki çerçeveyi sabit yapmışlar. Değişmemesi hoşuma gitmedi. Bu özellik Samsung j7 primedede vardı ama ayarlardan değiştirme özelliği vardı. Bunda bulamadım.

mstf_l

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Simgelerni etrafıdaki çerçeveyi sabit yapmışlar. Değişmemesi hoşuma gitmedi. Bu özellik Samsung j7 primedede vardı ama ayarlardan değiştirme özelliği vardı. Bunda bulamadım.
tema mağazasından ikon değişikliği yaparsan gidiyor

hızlı sarj gene tırt çıktı. tlf perf gelişmesi ve batarya iyileştirmesi olmuş ilk dikkat çeken o oldu..

Son düzenleme:

Piribey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
44
Bana telefon biraz hızlanmış geldi. Arayışı resimleri temalarda kaldırılmış. Önceden aranan telefon numarası resmi arayışı tuşlarının üzerinde görülüyordu. Şimdi ise beyaz zemin üzerinde en son aranan 2 kişinin isimleri çıkıyor. Senede eski varsayılan tema ve fotoğraflar kaldırılmış. Daha önce tasarımlar eklediğim temaları kullanıyorum. Güncellemeyide 2. yüklemede yaptı.1.de almadı. Sonuç olarak yeni yenidir. Güzel oldu.

mzafa

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Heyecanlandım telefonu şarja takayım da güncelleyeyim. Deneyimlerimi yazarım :)

Piribey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
44
Varsayılan tema bana göre az enerji harcaması için koyulaştırımış olabilir. Hala iconlardaki çerçeveyi nasıl yok ederim bulamadım. Arkadaşların dediğini yaptım ama bu sefer karışık oluyor. Varsayılan temasa mesaj bölümüne gelen ve giden renk ayarı gelmiş iyi olmuş.

mzafa

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Evet ilk izlenimimde batarya konusunda sağlam iyileştirme gördüm. Ama üstten inen menünün beyaz olmasını sevmedim, Birde ilk telefon açıldığında alttaki simgeler baya farklı ve küçüktü daha sonra kendi kendine eski haline geldi.

Bu beyaz menü değişiyor mu?

R
Evet ilk izlenimimde batarya konusunda sağlam iyileştirme gördüm. Ama üstten inen menünün beyaz olmasını sevmedim, Birde ilk telefon açıldığında alttaki simgeler baya farklı ve küçüktü daha sonra kendi kendine eski haline geldi.

Record ve viveport uygulaması nedir birde?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20180526-132700.png
    Screenshot_20180526-132700.png
    125.1 KB · Görüntüleme: 475
Son düzenleme:

Piribey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
44
Beyaz menü değişmez biliyorum. Bu Oreo 8.0 ile ilgili.

mstf_l

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5

R

Record ve viveport uygulaması nedir birde?
record sağlık uygulaması
viveport VR uygulaması
ikiside isteğe bağlı kaldırılıyor anında kaldırdım :)

benimde bildirim seslerim değişti :mad: tekrar düzeltemiyorum gıcık oldum farklı uygulamalara farklı sesler

Son düzenleme:

Piribey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
44
Temalardaki arama tuş kısmı görülmüyor ama yükleyince çıkıyor. orjinalini smal ıcon indirdim oldu.

mstf_l

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
1 sene daha dayansın yeter bana 4 yıl oldu emekliliği geldi artık :)
note 10 alacam tek beklediğim o. samsunga dönüş yapacam

Burak.c.d

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Yeni arayüzdeki ikon çerçeveleri htc sense ayarlarından değiştirilebiliyor en altlarda

barispamukcu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Arkadaşlar henüz gücellemeyi alamadım. Bu hatayı veriyor. Müşteri hizmetlerini aradım. Cihazı Güvenli mod a alıp birkaç saat bekleyin sonra tekrar deneyin. Olmazsa resetlemek gerekecek dediler. Bu hata ile karşılaşan var mı?
ec6ec5bd3aefb25927e1b47664338386.jpg

Burak.c.d

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Kullandığıö cihaz taiwan çıkış li bir cihaz dün mayıs güvenlik yaması geldi fakat merak ettiğim bişey var ben taiwan çıkış bir cihaza avrupa veya Türkiye ruu su yani romu atarsam (orijinal) sorun çıkarır mı

Dairesel simgeler tuşu ile kaldırılıyor ana ekrana basılı tutup sense giriş ayarlarına girmen yeter
Ekli dosyayı görüntüle 42421

Ve sizde VoLTE destekleniyor mu turkcell kullanıyorum volte ye geçeyim dedim ama cihaz desteklemiyor diyor at&t operatörü destekliyor 820 zaten destekliyor

Son düzenleme:

SENOL87

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Ice view kılıftı takıyorum çift tıkladığımda ekran açılmıyor sebebini bilen var mıdır?

SENOL87

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tanıtım videosunda çift tıklayıp açabiliyorlar ben yandaki güç düğmesine basıyorum açılıyor çift tıkladığımda kapanıyor ama ekran kapalıyken çift tıklayıp açamıyorum daha önce yapmıştım sanki uzun süredir kullanmıyordum kılıfı şimdi takınca olmadı her türlü ayara girdim yine de beceremedim :(