HTC 10 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Piribey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
44
Arkadaşlar kamera açılmıyor.''Fotoğraf makinası başlatılamıyor'' uyarısı çıkıyor.Fabrika ayarlarına döndüm yine olmadı.Fenerde açılmıyor.Yardımcı olabilecek var mı?

Piribey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
44
Tamam kamerayı feneri tekrar faaliyete geçirdim. Sorun Boostaymış.3 gün kullanılmayan uygulamaları kilitlemiş. Şimdi oldu.

Burak.c.d

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Meksika Telcel Htc 10 lar için 8.0 yayınlandı yakında Türkiye için de gelir

Piribey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
44
Bayağı merak etmeye başladım. İthalat garantili telefonlar için gelmiş herhalde.

Piribey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
44
Arkadaşlar htc firmasına esasında özel olarak teşekkür etmek gerektiğine inanıyorum.Bütün insanlara din, dil, mezhep,ırk ve bütün değerlere saygı çerçevesinde sense uygulaması ile elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyor.Sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz acaba?

mzafa

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Evet arkadaşlar telefonum şarjı daha az gitmeye başladı ve şöyle bir ekran mevcut, pilin çoğu ekrana gidiyor görüldüğü üzere bundan nasıl tasarruf edebiliriz.
Screenshot_20180505-140624.png

---- Mesajlar birleştirildi ----

Evet arkadaşlar telefonum şarjı daha az gitmeye başladı ve şöyle bir ekran mevcut, pilin çoğu ekrana gidiyor görüldüğü üzere bundan nasıl tasarruf edebiliriz.
Screenshot_20180505-140624.png
Gerçi 21saattir aktif ama, normal mi sizce?

Son düzenleme:

Burak.c.d

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Ekran 2k olduğu için ekran kullanımı aşırı htcnin bir güncelleme ile s7 lerdeki gibi çözünürlüğü düşürebilme özelliği getirmesi gerekiyor ekran 1080p kullanımda pilde gözle görülebilir artışlar sergiliycektir

Ekli dosyalar

• Screenshot_20180505-155218.png
    Screenshot_20180505-155218.png
    205.8 KB · Görüntüleme: 393

mzafa

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Ekran 2k olduğu için ekran kullanımı aşırı htcnin bir güncelleme ile s7 lerdeki gibi çözünürlüğü düşürebilme özelliği getirmesi gerekiyor ekran 1080p kullanımda pilde gözle görülebilir artışlar sergiliycektir

Umarım gelir ya böyle bir güncelleme insan oyun oynamaya korkuyor valla.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Vay be kaliteli ekranların da dezavantajları varmış :)

Piribey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
44
Aynı m8 de olduğu gibi cepte ekran kendi kendine açılıyor. Bunu özlemenin bir yolu var mıdır?

Piribey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
44
Hayır giriş ekranında sayfa açılıyor ayrıca fener açılıyor.

Piribey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
44
Cebimde bir sıcaklık oluyor bakıyorum açılmış.Parmak izi kurmuyorum artık kurdum bakalım nasıl olacak.

Piribey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
44
Şu anda açılma olmadı ama yine kamerayı aktif etmek için 3 kez fabrika ayarlarına çevirdim.Birde şunu farkettim kamera kitlenince fener de siliniyor.Yükleyince ne fener nede flaş çalışıyor.Yavaş yavaş HTC den vazgeçmek üzereyim.Google ekran uygulaması değişmiş hiç beğenmedim.Köşeli daha hoştu.Oval kenarlıyı beğenmedim.

mzafa

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Teknoloji birazda şans işi benim 2 seneyi geçti ve bu zamana kadar büyük bir problemle karşılaşmadım, HTC yi İlk kez kullanıyorum ve ileride de kullanırım diye düşünüyorum. Sanırım çok tutulmamasi da beni cezbediyor :)

Piribey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
44
Esasında bir telefondan beklentilerim öyle fazla değil.İstiyorum ki HTC firması biraz müşteriyi unutmadığım farkettirmesi gerek diyorum.Tamam güncelleme gecikti fakat bir widget yada bir HTC ye ait bir özellik ekleyebilir.Xomıuı lerde bu var.Teması,kasası ile özel olduğunu farkettiriyor ama zil sesi,bildiri sesiylede bunu yapabilir.Uygulamalarda bir HTC sayfası oluşturabilir.Mesala Samsunglarda 'Skyline'bildiri sesi her yerde kendini farkettiriyor.Bende diyorumki Ey.....! HTC firması seni seviyoruz,sayıyoruz bizi unutmayın lütfen.Siz farklısınız ama sanırım siz farkında değilsiniz.

Burak.c.d

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Esasında bir telefondan beklentilerim öyle fazla değil.İstiyorum ki HTC firması biraz müşteriyi unutmadığım farkettirmesi gerek diyorum.Tamam güncelleme gecikti fakat bir widget yada bir HTC ye ait bir özellik ekleyebilir.Xomıuı lerde bu var.Teması,kasası ile özel olduğunu farkettiriyor ama zil sesi,bildiri sesiylede bunu yapabilir.Uygulamalarda bir HTC sayfası oluşturabilir.Mesala Samsunglarda 'Skyline'bildiri sesi her yerde kendini farkettiriyor.Bende diyorumki Ey.....! HTC firması seni seviyoruz,sayıyoruz bizi unutmayın lütfen.Siz farklısınız ama sanırım siz farkında değilsiniz.
Tema mağazasında zaten çok güzel htc creative labs yapımı zil sesleri ve bildirim tonları bulunuyor htc nin kendini ortaya koyduğu konu blinkfeed idi ama blinkfeed e rss eklemek neredeyse imkansız

mstf_l

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
arkadaşlar şu yavaş şarj sorununu nasıl çözerim bir fikri olan var mı lanet ettim artık

mzafa

Asistan
Reaksiyon puanı
45
arkadaşlar şu yavaş şarj sorununu nasıl çözerim bir fikri olan var mı lanet ettim artık

Dostum mümkün olduğu sürece %10'un altına düşmeden takmaya çalış şarjı, %5 lerde taktığında o hatayı kesin veriyor, bide taktığında hızlı şarj olmuyorsa kabloyu çıkar tekrardan tak, onda da olmazsa başka prize tak oluyor. Bende deliriyorum bazen ama oluyor nihayetinde.

mzafa

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Sense güncellemesi değil Android güncellemesi istiyoruzzz. Nerede bu yetkililer!

Mateist

Müdavim
Reaksiyon puanı
238
Sense güncellemesi değil Android güncellemesi istiyoruzzz. Nerede bu yetkililer!
HTC 10 u unuttular galiba. Sadece güncelleme sebebiyle değil gerçi Samsung da geç veriyor ama bir kaç gün içinde S7 ye geçmeyi planlıyorum bakalım :)

Piribey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
44
HTC az ve öz ürün üretmeyi bayağı alışkanlık haline getirdi. Bende işte bu yönüne hayranım. Az ve öz. Daha ne olsun. Hani bir atasözü var''Her kaşık ustası kaşık yapar ama sapını ortaya getiremezmiş. HTC işte sapını ortaya getirenlerden. HTC 10 daki sesli fotoğraf çekme özelliği çoğu telefonda yok bu bile asaletini gösterir. Zaman geçtikçe daha çok sevdim şu telefonu.

mzafa

Asistan
Reaksiyon puanı
45
HTC az ve öz ürün üretmeyi bayağı alışkanlık haline getirdi. Bende işte bu yönüne hayranım. Az ve öz. Daha ne olsun. Hani bir atasözü var''Her kaşık ustası kaşık yapar ama sapını ortaya getiremezmiş. HTC işte sapını ortaya getirenlerden. HTC 10 daki sesli fotoğraf çekme özelliği çoğu telefonda yok bu bile asaletini gösterir. Zaman geçtikçe daha çok sevdim şu telefonu.

Sesli fotoğraf çekme nasil oluyor usta :)