HTC 10 Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Arkadaşlar henüz gücellemeyi alamadım. Bu hatayı veriyor. Müşteri hizmetlerini aradım. Cihazı Güvenli mod a alıp birkaç saat bekleyin sonra tekrar deneyin. Olmazsa resetlemek gerekecek dediler. Bu hata ile karşılaşan var mı?

Kullandığıö cihaz taiwan çıkış li bir cihaz dün mayıs güvenlik yaması geldi fakat merak ettiğim bişey var ben taiwan çıkış bir cihaza avrupa veya Türkiye ruu su yani romu atarsam (orijinal) sorun çıkarır mı

---- Mesajlar birleştirildi ----

Dairesel simgeler tuşu ile kaldırılıyor ana ekrana basılı tutup sense giriş ayarlarına girmen yeter
Ekli dosyayı görüntüle 42421

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ve sizde VoLTE destekleniyor mu turkcell kullanıyorum volte ye geçeyim dedim ama cihaz desteklemiyor diyor at&t operatörü destekliyor 820 zaten destekliyor

Son düzenleme:
Tanıtım videosunda çift tıklayıp açabiliyorlar ben yandaki güç düğmesine basıyorum açılıyor çift tıkladığımda kapanıyor ama ekran kapalıyken çift tıklayıp açamıyorum daha önce yapmıştım sanki uzun süredir kullanmıyordum kılıfı şimdi takınca olmadı her türlü ayara girdim yine de beceremedim :(

mzafa

Asistan
Selam arkadaşlar son 2 haftadır böyle bir uyarı geliyor. Anlayamadım.

Türkçesi Buymuş

kutu ekleme tamamlandı. Şimdi kutuyu açabilirsin. lütfen kontrol edin
Screenshot_20180622-164315~2.png

7.0 nougat yazılımına dönme imkanı var mı acaba? Otel ile gelen u11 temasını beğenmedim. 7.0 sürümündeki sarı mavi varsayılan tema çok hoştu. Htc yetkililerinden eski varsayılan temayı istiyorum.
Tema mağazasından orjinal temayı bulup kullanabilirsin. Varsa eğer