HTC 10 Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Şu anda açılma olmadı ama yine kamerayı aktif etmek için 3 kez fabrika ayarlarına çevirdim.Birde şunu farkettim kamera kitlenince fener de siliniyor.Yükleyince ne fener nede flaş çalışıyor.Yavaş yavaş HTC den vazgeçmek üzereyim.Google ekran uygulaması değişmiş hiç beğenmedim.Köşeli daha hoştu.Oval kenarlıyı beğenmedim.

mzafa

Asistan
Teknoloji birazda şans işi benim 2 seneyi geçti ve bu zamana kadar büyük bir problemle karşılaşmadım, HTC yi İlk kez kullanıyorum ve ileride de kullanırım diye düşünüyorum. Sanırım çok tutulmamasi da beni cezbediyor :)

Esasında bir telefondan beklentilerim öyle fazla değil.İstiyorum ki HTC firması biraz müşteriyi unutmadığım farkettirmesi gerek diyorum.Tamam güncelleme gecikti fakat bir widget yada bir HTC ye ait bir özellik ekleyebilir.Xomıuı lerde bu var.Teması,kasası ile özel olduğunu farkettiriyor ama zil sesi,bildiri sesiylede bunu yapabilir.Uygulamalarda bir HTC sayfası oluşturabilir.Mesala Samsunglarda 'Skyline'bildiri sesi her yerde kendini farkettiriyor.Bende diyorumki Ey.....! HTC firması seni seviyoruz,sayıyoruz bizi unutmayın lütfen.Siz farklısınız ama sanırım siz farkında değilsiniz.

Esasında bir telefondan beklentilerim öyle fazla değil.İstiyorum ki HTC firması biraz müşteriyi unutmadığım farkettirmesi gerek diyorum.Tamam güncelleme gecikti fakat bir widget yada bir HTC ye ait bir özellik ekleyebilir.Xomıuı lerde bu var.Teması,kasası ile özel olduğunu farkettiriyor ama zil sesi,bildiri sesiylede bunu yapabilir.Uygulamalarda bir HTC sayfası oluşturabilir.Mesala Samsunglarda 'Skyline'bildiri sesi her yerde kendini farkettiriyor.Bende diyorumki Ey.....! HTC firması seni seviyoruz,sayıyoruz bizi unutmayın lütfen.Siz farklısınız ama sanırım siz farkında değilsiniz.
Tema mağazasında zaten çok güzel htc creative labs yapımı zil sesleri ve bildirim tonları bulunuyor htc nin kendini ortaya koyduğu konu blinkfeed idi ama blinkfeed e rss eklemek neredeyse imkansız

mzafa

Asistan
arkadaşlar şu yavaş şarj sorununu nasıl çözerim bir fikri olan var mı lanet ettim artık
Dostum mümkün olduğu sürece %10'un altına düşmeden takmaya çalış şarjı, %5 lerde taktığında o hatayı kesin veriyor, bide taktığında hızlı şarj olmuyorsa kabloyu çıkar tekrardan tak, onda da olmazsa başka prize tak oluyor. Bende deliriyorum bazen ama oluyor nihayetinde.

HTC az ve öz ürün üretmeyi bayağı alışkanlık haline getirdi. Bende işte bu yönüne hayranım. Az ve öz. Daha ne olsun. Hani bir atasözü var''Her kaşık ustası kaşık yapar ama sapını ortaya getiremezmiş. HTC işte sapını ortaya getirenlerden. HTC 10 daki sesli fotoğraf çekme özelliği çoğu telefonda yok bu bile asaletini gösterir. Zaman geçtikçe daha çok sevdim şu telefonu.

mzafa

Asistan
HTC az ve öz ürün üretmeyi bayağı alışkanlık haline getirdi. Bende işte bu yönüne hayranım. Az ve öz. Daha ne olsun. Hani bir atasözü var''Her kaşık ustası kaşık yapar ama sapını ortaya getiremezmiş. HTC işte sapını ortaya getirenlerden. HTC 10 daki sesli fotoğraf çekme özelliği çoğu telefonda yok bu bile asaletini gösterir. Zaman geçtikçe daha çok sevdim şu telefonu.
Sesli fotoğraf çekme nasil oluyor usta :)

Ayarlardan ayarlanıyor. Ekran üstünde 'çek'yada'peynir'deyiniz uyarısı geliyor. Bu kelimeleri fotoğraf çekerken yada kamerayı açarken söylüyorsun. Telefonu bir yerleştiriyordun karşısına geçip oradan çek deyince fotoğrafı çekiyor yada kamerayı açıyor. Bu özellik iPhone 7 de yok biliyorum. Çoğu telefonda yok. Yani kısacası arkadaşlarla fotoğraf çekilirken tam kadro albümde yer alınıyor.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ayrıca HTC 12 plus duvar kağıtları senede yeni temalarda var. HTC 10 na uyguladım süper oldu. Telefon şeker gibi oldu.

Ayrıca HTC 12 plus duvar kağıtları sense de yeni temalarda var. HTC 10 na uyguladım süper oldu. T

Ayrıca HTC 12 plus duvar kağıtları senede yeni temalarda var. HTC 10 na uyguladım süper oldu. Kamerayı açınca bir uyarı yazısı geliyor'aksiyon'yada 'seri çekim'deyiniz.

Son düzenleme:
Ayarlardan ayarlanıyor. Ekran üstünde 'çek'yada'peynir'deyiniz uyarısı geliyor. Bu kelimeleri fotoğraf çekerken yada kamerayı açarken söylüyorsun. Telefonu bir yerleştiriyordun karşısına geçip oradan çek deyince fotoğrafı çekiyor yada kamerayı açıyor. Bu özellik iPhone 7 de yok biliyorum. Çoğu telefonda yok.
Çek diyerek fotoğraf çekme olayı yanlış hatırlamıyorsam Samsung Galaxy S3 de bile vardı. Kullanıyordum diye hatırlıyorum :)