HTC 10 Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

smnfrkn

Profesör
Peki siz bir teknoloji mağzasında çalışıyorsunuz gönül rahatlığı ile kardeşim bu telefonu al sıkıntı çekmezsin diyebilir misin? Yoksa ben 1 hafta deneyeyim sonra duruma göre al ve alma derim mi diyeceksin.Batarya konusunda ben sıkıntı yaşıyacağımı sanmıyorum konştuğum bir kız veya deli gibi mesajlaştığım kimse yok.Telefon elimden düşer yani batarya tarafında yeteceğini düşünüyorum bu yüzden.

Kamera konusunda güncelleme zaten geldi hocam güncellemeleri kontrol etmenizde fayda görüyorum.Çünkü Arka kameranın çok daha iyi fotolar çektiği söylendi güncellemeden sonra.
Güncelleme dağıtılmadan önce güncellemenin etkisini biliyordum zaten ki ben hep en güncel sürümde kullanırım telefonumu. :) Güncellemeden sonra fark eden şeyler; odaklamayla ilgili sorun kalmaması, biraz daha düzeltilmiş image processing, 4K videolardaki frame atlamanın giderilmesi. Ben gece performansından bahsediyorum gündüz için zaten Vestel Venus bile alsanız iyi çekim yapıyor.(Onu da kullandım) :)

Batarya konusunda çok fazla yorum yapmak istemiyorum. Bataryasını test etmek lazım daha fazla ama bu fiyat bandında alacağını herhangi bir cihaz sıkıntı yaşatmadan işinizi görecektir. Ben ilk defa bu yıl çoğu markanın çok çok iyi cihazlarla geldiğini görüyorum.

YAVUZ ÇELİK

Asistan
Güncelleme dağıtılmadan önce güncellemenin etkisini biliyordum zaten ki ben hep en güncel sürümde kullanırım telefonumu. :) Güncellemeden sonra fark eden şeyler; odaklamayla ilgili sorun kalmaması, biraz daha düzeltilmiş image processing, 4K videolardaki frame atlamanın giderilmesi. Ben gece performansından bahsediyorum gündüz için zaten Vestel Venus bile alsanız iyi çekim yapıyor.(Onu da kullandım) :)

Batarya konusunda çok fazla yorum yapmak istemiyorum. Bataryasını test etmek lazım daha fazla ama bu fiyat bandında alacağını herhangi bir cihaz sıkıntı yaşatmadan işinizi görecektir. Ben ilk defa bu yıl çoğu markanın çok çok iyi cihazlarla geldiğini görüyorum.
Şöyle söyliyeyim.Telefonu Operatör den 24 ay taksitle alacağım için onu göz önünde bulunduracam. Yani 2 yıl sonra kaldırıp çöpe atmak istemiyorum.
Ya Iphone 6s veya 6s plus alcam yada HTC alcam. O yüzden deneyimlerini en kısa zamanda bizimle paylaşırsan sevinirim.Pişman olmak istemiyorum sonuçta 3 bin TL gibi bir fiyat ve gerçekten kendim için söylüyorum yüksek bir fiyat.Şimdiden yorumların için teşekkürler.

tugrul.gdk

Üyecik
Htc 10 çıktı a9'un fiyatı düştü biraz.1700 oldu ben fotoğraf ve video çekiyorum düzenliyorum ve sosyal medyada geziniyorum oyun oynamıyorum sizce a9'u fiyatı biraz daha düşünce alayım mı arkadaşlar?Htc çok seviyorum ve bütçem a9 seviyesinde.
Ben A9 kullanıyorum gayet memnunum 2 hafta önce teknosa dan 1800 tl ye aldım. Oyun performansı orta diğerleri sıkıntısız.Müzik performansı süper. Vede telefon karizma

216melih216

Üyecik
Ben A9 kullanıyorum gayet memnunum 2 hafta önce teknosa dan 1800 tl ye aldım. Oyun performansı orta diğerleri sıkıntısız.Müzik performansı süper. Vede telefon karizma
Cevabınız için teşekkür ederim.Hepsiburadada 1600'e kadar inmiş bu arada.Yazın bir sorun çıkmazsa almayı düşünüyorum ama 1000 tl seviyesine de bakıyorum.

Mehmet4242

Asistan
Hocam htc nin servisi konusunda bilginiz var mi beni en cok servis ve garanti sureci tedirgin ediyor

tugrul.gdk

Üyecik
Cevabınız için teşekkür ederim.Hepsiburadada 1600'e kadar inmiş bu arada.Yazın bir sorun çıkmazsa almayı düşünüyorum ama 1000 tl seviyesine de bakıyorum.
Dün Turkcell bayiinde HTC 10 u görmeye gittim.Belki dedim alırım.İncelemeye koyuldum. Ekranı lcd görüntü kalitesini beğenmedim. Dış görünümü falan da A9 a yaklaşamadı. Ba
Htc pek fiyat indirmiyor. A9 un sıfırı inmez 1000 tl ye ama belki 2. el bulabilirsiniz.

tugrul.gdk

Üyecik
Cihazı alma niyetiyle Turkcell bayiine gittim.Ekranı ve cihazın arkası beni hayal kırıklığına uğrattı.Ekranda A9 da ne güzel amoled e geçmişlerdi.Yine LCD ye dönmüşler.Neden hala ısrar ediyorlar anlamış değilim. Samsung kullandım,Lg kullandım Sony kullandım hepsi HTC nin LCD sinden güzel. Yaw IPS tabanlıda değil bi LG gibi olsa amenna o da değil. :S

Ahbârî

Dekan
amerikadaki satılan modeli güzel de, getirmesi mesele işte.

BuzenessClass

Üyecik
Arkadaşlar telefon şarjda dururken ısınıyor. Sizde de oluyor mu böyle bir şey yoksa sadece bende mi öyle?

smnfrkn

Profesör
Arkadaşlar telefon şarjda dururken ısınıyor. Sizde de oluyor mu böyle bir şey yoksa sadece bende mi öyle?
QuickCharge 3.0 takılıyken normal ölçüde ısınmaktadır. O kadar elektriği bize de yükleseler o hızda biz de ısınırız. :) Normal ölçüde ısınıyorsa normaldir el değmeyecek kadar ısınıyorsa normal değildir.

baadereser

Asistan
Ben bugün dubai den aldım . 2000 tl ye geldi .
Siyah ;) bir de pasaport kayıt vs var tabi...

Alio6

Doçent
kullananlara sorum olacak HTC 10 malzeme kalite, kamera, dayanıklılıkta önde fakat sanırım lg g5'den bile bataryası kötü bu kafamı karıştırıyor bir de real racing, fifa 16 vb. oyunlarda fps düşmesi, anlık donmalar, kasılmalar yaşadığını gördüğüm videolar var korkuttu birazcık

Batarya, kamera, ısınma, fps düşmeleri vb. konularda deneyimlerinizi tarafsız yazar mısınız, 1 kere telefon alcam başka şansım yok :)

androchar

Asistan
Benimki antutu'dan 107.000 gibi olması gerekene göre düşük bir puan aldı. Nedenini bilen yardımcı olabilecek var mı? Lifestyle mı diye soracaklar için 820'li model arkadaşlar.

BuzenessClass

Üyecik
Arkadaşlar HTC 10 kullanıyorum telefonun ekran açıkken cızırtı geliyor.Kapanınca gidiyor ne yapmalıyım?

hkndmrlp42

Profesör
Bende dün aldım telefonu. Tasarım ve metal kasa muazzam benim gözümde. Çok övdükleri kamera konusunda eksikler var. Mesela fotoğrafı çektikten sonra yakınlaştırdığınızda ne çektiğinizi anlayamayacak kadar bulanıklaşıyor. 80mb boyutlarında güncelleme gelmilti onu yükledikten sonra bu sorun ortaya çıktı. Umarım düzeltirler. Dış ses yeterli seviyede değil ancak eq programları ile kısmen çözülebiliyor. Kulaklık performansı için söylenicek söz yok. Sense arayüzü birçok kesim tarafından androidin en iyisi olarak lanse ediliyor ki elimde çıktığı gün alınan m9 var ilk günkü halinden daha iyi konumda. Fiyatıda bir ara 1.800 civarına düştüğü sitede şu anda s7'den daha pahalı olan 2.550 liraya satılıyor. Kısaca dış ses yetersiz ve kameraya güncelleme şart. HTC kullananlar bilir en az 3 yıl üst seviyede kalır.

BuzenessClass

Üyecik
Bende dün aldım telefonu. Tasarım ve metal kasa muazzam benim gözümde. Çok övdükleri kamera konusunda eksikler var. Mesela fotoğrafı çektikten sonra yakınlaştırdığınızda ne çektiğinizi anlayamayacak kadar bulanıklaşıyor. 80mb boyutlarında güncelleme gelmilti onu yükledikten sonra bu sorun ortaya çıktı. Umarım düzeltirler. Dış ses yeterli seviyede değil ancak eq programları ile kısmen çözülebiliyor. Kulaklık performansı için söylenicek söz yok. Sense arayüzü birçok kesim tarafından androidin en iyisi olarak lanse ediliyor ki elimde çıktığı gün alınan m9 var ilk günkü halinden daha iyi konumda. Fiyatıda bir ara 1.800 civarına düştüğü sitede şu anda s7'den daha pahalı olan 2.550 liraya satılıyor. Kısaca dış ses yetersiz ve kameraya güncelleme şart. HTC kullananlar bilir en az 3 yıl üst seviyede kalır.
Kardeşim telefonun ekranı açıkken sessiz bir yerde telefonu kulağına dayayıp dinleyebilir misin gövdesini?Kulak çınlaması tarzında bir ses geliyor mu?Bir de telefon düşük batarya da şarja taktığın zaman durduğu yerde ısınıyor mu?

tengribizmenemen

Profesör
Kardeşim telefonun ekranı açıkken sessiz bir yerde telefonu kulağına dayayıp dinleyebilir misin gövdesini?Kulak çınlaması tarzında bir ses geliyor mu?Bir de telefon düşük batarya da şarja taktığın zaman durduğu yerde ısınıyor mu?
Yahu abartılı ısınmıyorsa sorun yok.Qualcomm 3.0 var ondan dolayı böyle.

BuzenessClass

Üyecik
Yani abartı dediğin elini ateş gibi yakmasıysa o kadar değil :) Durduğu yerde çok ısınıyor. Asıl mesele ekran açıkken ses var akım kaçağı falan mı var acaba diyorum?

stat counter