HP Pavilion Pişmanlıktır

Bu konuyu okuyanlar

coskuntunakan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çuvalla para verdiğim ve lanet ettiğim bu üründen uzak durun. Fabrikasyonu mudur nedir bilmiyorum arızalı olan ama tam bir baş belası oyunlarda fps yerlerde sürekli bir donma hali servise gidiyor geliyor 1 ay düzeliyor ben bunun için mi aldım bu bilgisayarı. Sinirimi kusacak yer aradım buraya yazdım. Saygılar.

Cruslan

Asistan
Reaksiyon puanı
91
hangi modelini aldınızki birsürü hp pavillion var

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Bence direk Hp pişmanlıktır. Adamlar bir laptop kasası yapıyorlar en dandik işlemciye göre. Sonra aynı kasaya i5 i7 koyuyorlar, fan çıkışıda ufacık yetmiyor. Sonra tost makinesi. Mühendislerine karışmak gibi olmasın ama abi aç bir delik hava alsın. Telefon gibi yapmışlar.Her yeri kapalı. Bazen elime matkabı alıp delesim geliyor.

tb2dlh

Doçent
Reaksiyon puanı
194
Merhaba.

HP'nin Pro One 400 cihazını kullanıyorum hiç bir güncelleme yapmadım hiç bir sıkıntı da yaşamıyorum. HP ye hemen suç atmak doğru değil.

Teknoloji bu senin aldığın'da sorun olabilir senin aldığını bir başkası almıştır onda babalar gibi çalışır teknoloji işi bu belli olmaz.

IIBlackLeadII

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
teknoloji şans işi ya kimi alıyor arıza üstüne arıza kimi alıyor 0 sıkıntı kardeşim inşallah 0 sıkıntılı şanslarımız olur :D

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Bence direk Hp pişmanlıktır. Adamlar bir laptop kasası yapıyorlar en dandik işlemciye göre. Sonra aynı kasaya i5 i7 koyuyorlar, fan çıkışıda ufacık yetmiyor. Sonra tost makinesi. Mühendislerine karışmak gibi olmasın ama abi aç bir delik hava alsın. Telefon gibi yapmışlar.Her yeri kapalı. Bazen elime matkabı alıp delesim geliyor.
En az yedi sene önce HP laptop aldık, hala taş gibi; pişmanlık yaşamadık hiç. Isınma konusunda haklısınız, hala çözüm bulamadılar mı? :D

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
En az yedi sene önce HP laptop aldık, hala taş gibi.
Benimkide çalışıyor. Performansıda olması gerektiği gibi ama ısınıyor. Bir de eski olan herşey kalitelidir bence. Eskiden az ve öz yapılıyordu. Şimdi çok ve iyiside çok var kötüsüde çok var.