HP Pavilion Pişmanlıktır

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Çuvalla para verdiğim ve lanet ettiğim bu üründen uzak durun. Fabrikasyonu mudur nedir bilmiyorum arızalı olan ama tam bir baş belası oyunlarda fps yerlerde sürekli bir donma hali servise gidiyor geliyor 1 ay düzeliyor ben bunun için mi aldım bu bilgisayarı. Sinirimi kusacak yer aradım buraya yazdım. Saygılar.

Bence direk Hp pişmanlıktır. Adamlar bir laptop kasası yapıyorlar en dandik işlemciye göre. Sonra aynı kasaya i5 i7 koyuyorlar, fan çıkışıda ufacık yetmiyor. Sonra tost makinesi. Mühendislerine karışmak gibi olmasın ama abi aç bir delik hava alsın. Telefon gibi yapmışlar.Her yeri kapalı. Bazen elime matkabı alıp delesim geliyor.

tb2dlh

Asistan
Merhaba.

HP'nin Pro One 400 cihazını kullanıyorum hiç bir güncelleme yapmadım hiç bir sıkıntı da yaşamıyorum. HP ye hemen suç atmak doğru değil.

Teknoloji bu senin aldığın'da sorun olabilir senin aldığını bir başkası almıştır onda babalar gibi çalışır teknoloji işi bu belli olmaz.

teknoloji şans işi ya kimi alıyor arıza üstüne arıza kimi alıyor 0 sıkıntı kardeşim inşallah 0 sıkıntılı şanslarımız olur :D

Sucrofe

Profesör
Bence direk Hp pişmanlıktır. Adamlar bir laptop kasası yapıyorlar en dandik işlemciye göre. Sonra aynı kasaya i5 i7 koyuyorlar, fan çıkışıda ufacık yetmiyor. Sonra tost makinesi. Mühendislerine karışmak gibi olmasın ama abi aç bir delik hava alsın. Telefon gibi yapmışlar.Her yeri kapalı. Bazen elime matkabı alıp delesim geliyor.
En az yedi sene önce HP laptop aldık, hala taş gibi; pişmanlık yaşamadık hiç. Isınma konusunda haklısınız, hala çözüm bulamadılar mı? :D

stat counter