HP Pavilion Dv6635 Recovery sorunu

Bu konuyu okuyanlar

spydr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar siteye yeni üyeyim gecenlerde HP6635 aldım.Recovery Cd si oluşturmam gerekiyomuş normalde bu Vista cd si ve recovery cd si paketin içinde çıkması gerekiyo ama nedense hp bu cd leri göndermiyomuş bende recovery oluşturmaya çalıştım 1.dvd yi oluşturdum ancak 2. dvd de hata verdi oluşturamıyorum. napabilirim. :( bilgisi olan arkadaşlarım yardımcı olurlarsa sevinirim tşkler.

chimera

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Acer' da aynı uygulamayı yapıyor. Verdiği hata neydi keşke onu da yazsaydın. Belki bir yerde yanlışlık yapmışsındır ya da İmage' da sorun olabilir.

spydr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1.dvd yi oluşturdum lütfen 2. dvd yi yerleştrin dedi ve 2.dvd yi taktım boş deil dedi dvd sonra bi kaç sefer daha boş dvd taktım onlarıda kabul etmedi acaba dvd mi okumadı diye düşündüm.. başka bi dvd okutmaya çalıştım onuda okumadı ama cd taktım gayet iyi okudu acaba sorun dvd okumaması dedim ama cd yi okuyan dvd yi de okuması gerekir yanlışmıyım :^)

aguler83

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Artık birçok marka pc de cd verilmiyor.
Pc yi aldığın yere git ve pc nin recovery cdlerini oluşturmadığını hata verdiğini söyle.Onlar büyük ihtimal sorunu halleder.