Hp pavilion dv6-2005et yardım lütfen

Bu konuyu okuyanlar

emrox

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Bugün hp pavilion dv6-2005et marka model laptop aldım içinde windows 7 home basic kurulu c ve d olmak üzere iki bölüm oluşturulmuş d sürücüsünde sadece kurtarma bölümü var c de yüklü programlar ve kurulacak sürücülerle programlar var.ben vista kurmak istiyorum ama kurtarma bölümünüde silmekten korkuyorum aceba c dede kurtarma bölümü varmıdır lütfen yardım....

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
Hayır. Vista CD'sini tak ve kurulum ekranında C sürücüsünü seç. Hiçbir şey olmaz. Ben de HP kullanıcısıyım. Vista Home Basic vardı içinde, Ubuntu ve Windows 7 kurdum üstüne.

emrox

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Vista Home Preminium Kuracam ama c yi biçimlendirmek gerekiyoya c yide biçimlendirmem lazım kurtarma bölümünde bi sorun yaşarmıyım bide istediğim zaman yine kurtarma bölümünü kullanıp formattan önceki haline getirebilirnmiyim...

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
Vista Home Preminium Kuracam ama c yi biçimlendirmek gerekiyoya c yide biçimlendirmem lazım kurtarma bölümünde bi sorun yaşarmıyım bide istediğim zaman yine kurtarma bölümünü kullanıp formattan önceki haline getirebilirnmiyim...

D bölümü ile ilgili bir işlem yapmadığın sürece fabrika imajına bir şey olmaz. C üzerinde istediğini yap, fabrika imajını yükleyeceğin zaman F11'e basarsın, olur biter.

emrox

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya ama hp nin sitesinde vista için tüm sürücüler yok yani bi kaç sürücü dışında işte wireless başlatma düğmeleri fln var yani ekran kartı ses kartı bunların vista için sürücüsü yok fakat c sürücüsünün içinde bütün programlar var ama hangi işletim sistemi için olduğunu bilmiyorum...

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
ya ama hp nin sitesinde vista için tüm sürücüler yok yani bi kaç sürücü dışında işte wireless başlatma düğmeleri fln var yani ekran kartı ses kartı bunların vista için sürücüsü yok fakat c sürücüsünün içinde bütün programlar var ama hangi işletim sistemi için olduğunu bilmiyorum...

Vista için sürücülerini internetten araştır, olması lazım. Yoksa değiştirme sistemini. Kalsın.