Hp Leptopum Açılmıyor :/

Bu konuyu okuyanlar

SeÇkin Narlı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bilgisayar ısınıyodu ve oyunlarda felan takılıp mavi ekran hatası veriyodu format attım düzeldi gibi oldu ertesi gün açtım kapattım bidaha açamadım bilgisayarı ekran açılmıyodu simsiyah oluyo ışıkları geliyo esc ye basıyorum sesler çıkıyo hp yazısı gelmiyo ekrana bios ekranıda açılmıyo sorun ne olabilir ??

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
Sorun hdd de benzer sorunu bende yaşadım servise gönder başka türlü yapamazsın senin hdd değişebilir

Caqatayy

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ben ramleri tam takamadığımda sesler çıkıyor :) bi parça yerinden çıkmış olabilir ufak bi ihtimal ama genel olarak her zaman format atamıyorsan kesinlikle başka yapabilceğin bişey yok demek malesef.

SeÇkin Narlı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2 rem var tek tek taktım denedim yine aynıydı anakartdan şüpheneleniyorum

hakan.02

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar bende fujitsi siemens amilo m1451g bilgisayar var gecen xp formatlarken normal disk biçimlendirdi dosyaları kopyaladı ve resetledi bende bişi anlamadım tekrar acıldıgında yine en bastan disk biçimlendirme fln dderken kopyaladıkdan sonra yine resetledi ama bu kez bios ayarlarınaa feln giremiorum ekran ilk goruntuyu veriyor ve orda kalıyor yani ekranda fujitsu siemens computer yazıyr sadece belli bi sure sonra donuyor yani biosa fln hiç giremiyorm ilk başlerken f2 ye basnca siyah bi ekran cıkıor vve bu defa da orda donuyor :( yardımlarınızı bekliyorum ltfn yardım edein ne yapmam lazım?