Hp Garanti Gönderimi

Bu konuyu okuyanlar

uma350

Profesör
Reaksiyon puanı
70
Merhabalar ,

Arkadaşlar bilgisayarımı garantiye göndermek istiyorum.Aşırı derecede ısınma problemi pil problemi vs.. bir sürü ıvır zıvırı var.Şimdi sormak istediklerim ; İlk olarak bu Hp nin servis numarası neydi ? İkinci olarak sanırım bu numarayı aramak artık ücretli oldu yani bu 1200 dklık faturalı hatlarla aradığımda o dakikalardan gidiyordu ama artık ücret ödemek gerekiyor sanırım.Operatörlerin içinden hala dakikaların içerisinden kullanabilceğimiz bir tanesi kaldı mı ? :)

Teşekkürler , iyi forumlar herkese.. :)

aceleciburak

Asistan
Reaksiyon puanı
3
nerede oturduğunu bilmiyorum ama istanbulda oturuyosan Mecidiyeköyde toplama merkezi mevcut kayıt alınıp cihaz ankaraya yollanıyor ankarada ise eskişehir yolu üzerinde servis merkezi var ayrıca mail atıp yardımda alabiliyosun eve kutu yollayıp senden teslim alıyolar ancak en sağlam ve problemsiz yönetimi direk toplama merkezine yada ankarada yaşıyosan birebir merkeze bırakmandır.

uma350

Profesör
Reaksiyon puanı
70
nerede oturduğunu bilmiyorum ama istanbulda oturuyosan Mecidiyeköyde toplama merkezi mevcut kayıt alınıp cihaz ankaraya yollanıyor ankarada ise eskişehir yolu üzerinde servis merkezi var ayrıca mail atıp yardımda alabiliyosun eve kutu yollayıp senden teslim alıyolar ancak en sağlam ve problemsiz yönetimi direk toplama merkezine yada ankarada yaşıyosan birebir merkeze bırakmandır.

Öyle birşey mümkün değil hocam benim için çünkü ben İskenderun / Hatay da yaşıyorum.Daha önce bir aramıştım ordadaki bayan kargo işlemleri için adres sormuştu ben yurtdışına çıkacağım için gönderememiştim.unuttum numarayı bir de şu işte ücretlendirme işini sorayım dedim.Eğer mail atabiliyorsam mail adresini yazabilirsen sevinirim hocam.