hp deskjet 3635 yazıcı kartuş sorunu

Bu konuyu okuyanlar

ali güneysu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar hp deskjet ink advantage 3635 yazıcım var. siyah kartuş bittiğinin ertesi günü kendim dolum yaptım. ancak yazıcıya takınca halen boş gösteriyor. bir iki sayfayı düzgünce çıkardı başta. daha sonra tekrar yazmadı. sorunu düzeltmek için şunları yaptım:
1-hava alma aparatıyla havasını almaya çalıştım ama hiç mürekkep gelmedi şırıngaya.
2-mürekkep ağzını solüsyonla temizledim ve mürekkep geliyordu peçeteyle sildikçe ancak yine bir iki sayfadan sonra yazmadı.

3- kartuşu hafif sıcak suda bi kaç dakika beklettim. içindeki mürekkebi şırınga ile alıp yeni mürekkep doldurdum.ama sonuç aynı.

ne yapmamı önerirsiniz?

ali güneysu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
düzeltme: kartuşun tek kullanımlık kartuşmuş.yeni fark ettim. bunları sanırım doldursamda fayda etmez. bu modele doldurulabilir kartuş önerirmisiniz?

yusufsaglam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
düzeltme: kartuşun tek kullanımlık kartuşmuş.yeni fark ettim. bunları sanırım doldursamda fayda etmez. bu modele doldurulabilir kartuş önerirmisiniz?
Merhaba, kartuşunuz demo kartuşmuydu acaba? Bende hp 3635 yazıcı kullanıyorum yeni aldım gelen kartuşları kullanıyorum. Dolum yaptım ancak tam bitmemişti kartuşlar. Bitince yazdırırmı bilmiyorum.. Siz nasıl bir sonuca vardınız acaba bilgi verirmisiniz?

66eren44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, kartuşunuz demo kartuşmuydu acaba? Bende hp 3635 yazıcı kullanıyorum yeni aldım gelen kartuşları kullanıyorum. Dolum yaptım ancak tam bitmemişti kartuşlar. Bitince yazdırırmı bilmiyorum.. Siz nasıl bir sonuca vardınız acaba bilgi verirmisiniz?
Meraba kartuş bittiğinde yani yazıcı üstünde yazdırmaya devam ettimi? Bende de 3635 varda.