hosting önerisi

hosting ve domain'ler ile ilgili öneriler gelsinmi

• gelsin

Kullanılan: 1 50.0%
  • gelmesin

Kullanılan: 1 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

Bu konuyu okuyanlar

gencliseliheee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
selam arkadaşlar forum da yeniyim. her gün öneri konusu paylaşmaya çalışacağım.

arkadaşlar birçok hosting firması cart curt vb. gördüm genellikle bin bir türlü sorunlar vb çıkarıyorlar
veya paralarınızın heba olduğu birçok site oluyor. ancak yöncü die bir firma var bende yaklaşık 2 ay önce felan kullanmaya başladım.
ve gayet de memnunum sadece paranızın heba olmasını çöpe gitmesini istemediğimden dolayı bu konuyu paylaşmaktayım.
şimdi yukarıdaki yazılarımı okuduysanız. şöyle birşey demek istiyorum yöncü firmasının verdiği hosting paketleri vb birçok özellik barındırıyor.
bu özellikleri tek tek yazamıyorum çünkü konunun çok uzun olmasını açıkcası istemiyorum. şunu kısaca şöyle açıklayayım sizlere arkadaşlar paranızın,
çöpe gitmemesini istiyorsanız önerim yöncü'dür.

bu sadece kendi fikrim hangi hosting firmasını vb. sevdiğiniz sizin kararınız ancak paranızın heba olmasını çöpe gitmesini istemiyorsanız önerim burasıdır. :)

Mahperi

Asistan
Reaksiyon puanı
410
selam arkadaşlar forum da yeniyim. her gün öneri konusu paylaşmaya çalışacağım.

arkadaşlar birçok hosting firması cart curt vb. gördüm genellikle bin bir türlü sorunlar vb çıkarıyorlar
veya paralarınızın heba olduğu birçok site oluyor. ancak yöncü die bir firma var bende yaklaşık 2 ay önce felan kullanmaya başladım.
ve gayet de memnunum sadece paranızın heba olmasını çöpe gitmesini istemediğimden dolayı bu konuyu paylaşmaktayım.
şimdi yukarıdaki yazılarımı okuduysanız. şöyle birşey demek istiyorum yöncü firmasının verdiği hosting paketleri vb birçok özellik barındırıyor.
bu özellikleri tek tek yazamıyorum çünkü konunun çok uzun olmasını açıkcası istemiyorum. şunu kısaca şöyle açıklayayım sizlere arkadaşlar paranızın,
çöpe gitmemesini istiyorsanız önerim yöncü'dür.

bu sadece kendi fikrim hangi hosting firmasını vb. sevdiğiniz sizin kararınız ancak paranızın heba olmasını çöpe gitmesini istemiyorsanız önerim burasıdır. :)
Bugüne kadar yüzlerce domain ve hostingi
Natro ve İsimtescille çalıştım, şimdiye kadar büyük sorunlar yaşamadım doğrusu.
Yöncü kaç senelik firma acaba bakalim, fiyatlara ve avantajlarına.

gencliseliheee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Bugüne kadar yüzlerce domain ve hostingi
Natro ve İsimtescille çalıştım, şimdiye kadar büyük sorunlar yaşamadım doğrusu.
Yöncü kaç senelik firma acaba bakalim, fiyatlara ve avantajlarına.
sana tüm kalbimle diyebilirimki ben orda sınırsız hosting adlı hostingi kullanıyorum 50 lira ve üstü hosting satın alınca .com domaini bedava hediye ediyolar 1 yıllık domaini gayet süper ve tercih ettiğim bir firma