Hosting önerileri

Bu konuyu okuyanlar

Enes Özel

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Selam dostlar. Benim site düşüncelerim var haber sitesi teknoloji - otomobil ağırlıklı olucak , sizce hem uygun fiyatlı hemde kaliteli,hizmetli hosting sağlayıcıları hangi firmalardır.Birde ilk başta Wordpress tema kullanıcam bazı yerler direk Worpdress site satıyor hani host değilde wordpress web sitesi satıyolar sizce hosting mi daha mantıklı wordpress web sitesi mi ?

errno

Doçent
Reaksiyon puanı
567
Merhaba,

aşağıdaki sitelere göz atmanızı tavsiye ederim. Türkiye'deki firmaları tam anlamıyla tanımadığım için sadece 1 adet yazabileceğim.

bluehost
hostgator
a2hosting
ipage

Türkiye'den isimtscil adlı firmayı önerebilirim. Daha fazla firma vradır tabii ki ülkemizde ancak fazla bilmediğim için belirtemeyeceğim.

Saygılarımla

shancess16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hosting derim. Zaten wordpress kurmak 2dk. Ayrıca hazır siteyi host ile veren firmalar web tasarımı size vermiyor. Buna dikkat etmelisiniz.

Enes Özel

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Hosting derim. Zaten wordpress kurmak 2dk. Ayrıca hazır siteyi host ile veren firmalar web tasarımı size vermiyor. Buna dikkat etmelisiniz.
Onu demek istemedim. Mesela GoDaddy'ye giriyorum ve bir hosting bölümü var bide wordpress hosting var sizce hangisini seçeyim onu sordum avantajları ve dezavantajları nelerdir?

shancess16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aslında hepsi aynı. Sadece satış psikolojisi diyebilirim. Wordpress hostta sadece kurulum daha kolay olabiliyor. Teknik olarak baska fark olmuyor.

Enes Özel

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Arkadaşlar başka öneri yapıcak yokmu ?

Enes Özel

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Yokmu arkadaşlar önerisi olan ?

Son mesajlar