Hoşlandığım kızla bir türlü konuşamıyorum acil yardım

Bu konuyu okuyanlar

Bythor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba SDN ailesi . Benim hoşlandığım bir kız var ve evlerimiz birbirine yakın. Ancak farklı okullara gidiyoruz . Kızla bir türlü konuşamadım sabah otobüse 1-2 dakika yürüme mesafesinde gidiyor ve yanında arkadaşları oluyor. Sizce ne yapmalıyım nasıl konuşmalıyım, direk pat diye kızada açılmak istemiyorum önce bir selam vermek istiyorum ama veremiyorum. Yanında her zaman arkadaşları olduğu için hem biraz çekiniyorum hemde nasıl konuya gireceğimi bilemiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

Bythor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Artık son çare öyle gözüküyor ama genelde okuldan bir arkadaşıyla geliyor kendisiyle direk mi konuşsam yoksa arkadaşına durumu açıklasammı onunla konuşmak istiyorum diye ? Kendisine söylemem için ya arkadaşının yanında söyleceğim yada özel konuşabilir miyiz diyip söyleyeceğim . Sizce hangisi daha doğru olur. Teşekkürler
--- Gönderi Güncellendi ---
Artık son çare öyle gözüküyor ama genelde okuldan bir arkadaşıyla geliyor kendisiyle direk mi konuşsam yoksa arkadaşına durumu açıklasammı onunla konuşmak istiyorum diye ? Kendisine söylemem için ya arkadaşının yanında söyleceğim yada özel konuşabilir miyiz diyip söyleyeceğim . Sizce hangisi daha doğru olur. Teşekkürler

administrator

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Bak abiciğim belki çok klişe bir cevap olacak ama bence de git direk söyle... Öyle karşısında eğilip, bükülüp utanma.. Bi dakika de çek bi kenara direk söyle.... Dediğimi harfiyen yap bana çok teşekkür edeceksin gör bak.

Bythor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bak abiciğim belki çok klişe bir cevap olacak ama bence de git direk söyle... Öyle karşısında eğilip, bükülüp utanma.. Bi dakika de çek bi kenara direk söyle.... Dediğimi harfiyen yap bana çok teşekkür edeceksin gör bak.
Teşekkür ederim cevabınız için ama böyle direk hiç tanımadığı için çok düşük olasılık olacak ama bağlantı kuracak başka bir yol bulamazsam , deneyeceğim.

DonX

Asistan
Reaksiyon puanı
132
git çek kenara konuş falan bayanlar bu tarz hareketlerden hoslanmazlar hele de hic tanımadığı biriyse. herseyden önce itici olmamak lazim. kıza cikalimmi arkadas olabilir miyiz sizden hoşlanıyorum gibi direk bodoslama dalmak yerine ilkonce kizin takildigi ortama girmen gerekir. ortamina girersen ilkonce kiza karsi ince ve ilgileniyor gozukmen lazim. gerisi zaten gelir