Hoparlör değişimi

Bu konuyu okuyanlar

brk.a50

Asistan
Reaksiyon puanı
50
merhaba arkadaşlar aracımın orjinal hoparlörü patladı cızırtı yapıyor ama twitter sağlam ikisi beraber mi değişir yoksa bi hoparlör taksam twitter yine çalışır mı ? twitter yuvası ön konsola gömülü olduğu için ona uygun twitter bulmak zor olacak çünkü. şimdiden teşekkür ederim.

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Aynı ebatlarda al hatta Jbl set al çift sürücülü

brk.a50

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Aynı ebatlarda al hatta Jbl set al çift sürücülü
ebat aynı olacak zaten ama kafamı karıştıran şu orjinal hoparlörünün üstünde twitter yok twitter ayrı dediğim gibi alacağım hoparlörlerin ortasında twitter var ama, twitter olmayan hoparlör bulamadım onlar mid tiz ayrı bir şekilde component olarak satılıyor ama twitter ları büyük birde amfi gerekecek muhtemelen component için şimdi ben direkt ortasında twitter olan hoparlörü alsam benim twitter dan da ses gelecek mi ? jbl hoparlörleri nasıl bilmiyorum ben hertz yada focal düşündüm ama onlar hep component önerebileceğin bi hoparlör markası yada tipi varmı?

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
ebat aynı olacak zaten ama kafamı karıştıran şu orjinal hoparlörünün üstünde twitter yok twitter ayrı dediğim gibi alacağım hoparlörlerin ortasında twitter var ama, twitter olmayan hoparlör bulamadım onlar mid tiz ayrı bir şekilde component olarak satılıyor ama twitter ları büyük birde amfi gerekecek muhtemelen component için şimdi ben direkt ortasında twitter olan hoparlörü alsam benim twitter dan da ses gelecek mi ? jbl hoparlörleri nasıl bilmiyorum ben hertz yada focal düşündüm ama onlar hep component önerebileceğin bi hoparlör markası yada tipi varmı?
Arabada kullanılan hoparlör ün markası ne
Jbl gayet güzel hemde çok pahalı değil
Çok iyi birşey istersen bose var onlarda pahalı

brk.a50

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Arabada kullanılan hoparlör ün markası ne
Jbl gayet güzel hemde çok pahalı değil
Çok iyi birşey istersen bose var onlarda pahalı

hoparlörler orjinal üzerinde gelen hoparlörler markasını bilmiyorum araba clio 3 kendi teyp ini çıkarıp pioneer s5050 taktım sanırım biraz güçlü geldi kendi teyp ine göre biraz da yüksek sesle dinlerim ama gayet temiz sesi vardı çok açmazsam bass sesleri de iyi geliyordu düzgün bi ses almak için çok uç noktaya gitmeden bi hoparlör takmak istiyorum zaten amfi subwoofer gibi niyetim yok

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,318
Dün itibari ile bende aracım üzerinde değişiklikler yaptım. Pioneer DEH-S1050UB ve 2 adet Pioneer TS-A6976S 550 W aldım. Canavar gibi oldu.. :)