Honor 7X Göz Konforu Modu Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Bu konuyu okuyanlar

Hasan_D

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Göz Konforu Modu Nedir?

Göz konforu modu görsel yoğunluğu azaltmak için mavi ışığı filtreler. Göz konforu modunda ekran sarımsı bir renge sahip olur. Bu özellik sayesinde, karanlık ortamlarda daha rahat bir şekilde telefonu kullanabilirsiniz. Bu özellik tüm marka ve modellerde dahili olarak gelmemektedir. Birçok markada bu özelliği kullanmak için telefonunuza uygulama yüklemeniz gerekmektedir. Fakat Honor modellerinde bu özellik yüklü olarak gelir.

Göz Konforu Modu Nasıl Kullanılır?

Bu özelliği kullanmak oldukça kolaydır. Şimdi sizlere bu özelliği nasıl kullanabileceğinizi adım adım anlatacağım.

- Ayarlar uygulamasına girin.
- Ekran seçeneğine dokunun.
- Göz Konforu seçeneğine dokunun.
- Açılan sayfadan Göz Konforu'nun yanındaki anahtarı mavi yapın.
- Ekran sarımsı bir renge sahip olacaktır.

- Renk sıcaklığı kısmından da ekrandaki sarı tonunu, daha az sıcak veya daha sıcak şeklinde ayarlayabilirsiniz. Göz konforu özelliğini aktif ettiğinizde renk sıcaklığı tam ortada olacaktır. Bu ayarı yapmak size kalmıştır. İsteğinize göre değiştirebilirsiniz.

Bu yararlı özelliği kullanıyor musunuz veya kullanmayı düşünüyor musunuz?

----
Honor Türkiye Facebook Grubu: https://www.facebook.com/groups/HonorTurkiye/

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Göz Konforu Modu Nedir?

Göz konforu modu görsel yoğunluğu azaltmak için mavi ışığı filtreler. Göz konforu modunda ekran sarımsı bir renge sahip olur. Bu özellik sayesinde, karanlık ortamlarda daha rahat bir şekilde telefonu kullanabilirsiniz. Bu özellik tüm marka ve modellerde dahili olarak gelmemektedir. Birçok markada bu özelliği kullanmak için telefonunuza uygulama yüklemeniz gerekmektedir. Fakat Honor modellerinde bu özellik yüklü olarak gelir.

Göz Konforu Modu Nasıl Kullanılır?

Bu özelliği kullanmak oldukça kolaydır. Şimdi sizlere bu özelliği nasıl kullanabileceğinizi adım adım anlatacağım.

- Ayarlar uygulamasına girin.
- Ekran seçeneğine dokunun.
- Göz Konforu seçeneğine dokunun.
- Açılan sayfadan Göz Konforu'nun yanındaki anahtarı mavi yapın.
- Ekran sarımsı bir renge sahip olacaktır.

- Renk sıcaklığı kısmından da ekrandaki sarı tonunu, daha az sıcak veya daha sıcak şeklinde ayarlayabilirsiniz. Göz konforu özelliğini aktif ettiğinizde renk sıcaklığı tam ortada olacaktır. Bu ayarı yapmak size kalmıştır. İsteğinize göre değiştirebilirsiniz.

Bu yararlı özelliği kullanıyor musunuz veya kullanmayı düşünüyor musunuz?

----
Honor Türkiye Facebook Grubu: https://www.facebook.com/groups/HonorTurkiye/
Onun adı night shift değil miydi ya ? Uzun süredir ipad mini 4 te o isimle kullanıyorum ben tamamen ayn şey. İpad için konuşmak gerekirse baya yararlı buluyorum ben 2 tane ipadım var mini 1 ve mini 4. Mini 1 de bu mod olmadığı için geceleri gözüm çok yoruluyor yatmadan önce. Ama mini 4 te daha rahat oluyor.

Hasan_D

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba,

Honor modellerinde "Eye Comfort" adıyla yani "Göz Konforu" adıyla kullanılıyor. Markalara göre isimlerin farklı olması oldukça doğal bir durum.

Teşekkürler...

tong jin

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
3
Merhaba arkadşlar HuaWei honor telefon Şimdilik yeni ürünlerimizi denemeci aramak çalışıyoruz . Honor yeni ürünlerimizi test etemek ve yenir telefon kazanmak şansı kazanmak ister misiniz ? bizimle birlikte honor telefon deneylim :cool:;);)