Honor 7X dayanıklılık testi

Bu konuyu okuyanlar

KaanArli

Asistan
Reaksiyon puanı
144
Ülkemizde satışa çıktıktan sonra büyük ilgi gören Honor markasının 7X modelinin ne kadar dayanıklı olduğunu sizler için denedik. Honor 7X dayanıklılık testi videosu ile günlük hayatta başıma gelebilecek senaryoları test ettik!

Honor 7X inceleme
Honor 7X özellikleri
Honor 7X modelinde 2.35 GHz hızında çalışan, Huawei üretimi Kirin 659 işlemci ve 4 GB RAM yer alıyor. Telefonun dahili hafızası ise 64 GB kapasite sunuyor. Honor 7X, kamera noktasında ise trendlere ayak uyduruyor. 16 Megapiksel + 2 Megapiksel çözünürlüklü çift arka kamera ile geliyor. 8 Megapiksel ön kameranın yer aldığı telefon, 5.93 inç boyuta ve 1080×2160 piksel çözünürlük sunan bir ekrana sahip.

Android 7.0 Nougat işletim sistemi üzerinde çalışan, EMUI 5.1 arayüzü ile gelen Honor 7X, 3.340mAh kapasiteli bir bataryaya sahip.

Honor 7X dayanıklılık testi!
Gün içinde başımıza en çok gelebilecek senaryolar dahilinde gerçekleştirdiğimiz Honor 7X dayanıklılık testi videomuz ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

Honor 7X Türkiye fiyatı
Honor 7X modelini 1.899 TL fiyat etiketi ile bulabilirsiniz.. Yine bu telefonu webden 1.699 TL’ye satın almak da mümkün. Her iki telefonun da orijinal kapak hediyesi ile geldiğini belirtelim.

Honor 7X teknik özellikleri
İşlemci Kirin 659

RAM 4 GB

GPU Mali-T830 MP2

Hafıza 64 GB + MicroSD

Ekran 5.93 inç

Çözünürlük 1080 x 2160

Arka kamera 13 Megapiksel + 2 Megapiksel

Ön kamera 8 Megapiksel

İşletim sistemi Android 7.0 Nougat + EMUI 5.1

Batarya 3340 mAh

Fiyat 1899 TL (Kısa bir süre için webde 1699 TL)

tong jin

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
3
Ekran karışlaştırken Honor 7x ekran biraz büyük gözüküyor
Honor 7x pil kapatesi honor 9 liteden daha büyük
Öğrenciler geniş erkranda uzaktan eğitimi den iyi izle veya diğer makaleleri daha güzel okuyabilir .
Honor 7 x telefon güzel özellikleri sahip olduğu için size daha güzel hizmet sağlayabilir ;);)
HuaWei Honor telefondan daha fazla şansı kazanınızı bekliyoruz !

tong jin

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
3
Honor telefonlar daha almadınız mı efendim ? Daha önce telefon test etmek ister misiniz? :blush::blush: Hemen başvur efendim ! Başvur tarihi az kaldı 5 Mayıs'a kadar dır ! Böyle değerli şansı kaybetmenizi istemiyoruz :hearteyecat::hearteyecat:
Honor Türkiye