Honor 10'un En Sevdiğin Özelliğini Yaz, Hediyeyi Kap!

Bu konuyu okuyanlar

Honor Türkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
30
Herkese merhaba,

Honor 10 özel Auro renk geçişleri ile çok yakında Türkiye'de olacak. Sizlerden gelen yorumlara ve geri bildirimlere her zaman için önem veriyor, yeni ürünlerimizin geliştirilmesinde yorumlarınızdan yardım alıyoruz. Bugün de sizlerden Honor 10'un en beğendiğiniz özelliğini yazmanızı isteyeceğiz. Detayları aşağıda bulunan etkinlik sonucunda 1 takipçimize Bluetooth kulaklık veya farklı Honor aksesuarları hediye edeceğiz.

Katılmak için tek yapmanız gereken, Honor 10’da en beğendiğiniz özelliğini ve şu anda kullandığınız telefondaki sevmediğiniz bir özelliği aşağıdaki yorum alanında yazmak.

Ödül: Bluetooth kulaklık veya farklı Honor aksesuarları

Kurallar:
  1. Katılımcılar en fazla 1 kez yorum yapabilir.
  2. Kazanan Facebook grubumuzda yapacağımız canlı yayın ile belirlenecek.
Örnek olması açısından Honor 10’un bazı özelliklerini aşağıda listeledik
  1. 24 MP yapay zeka destekli kamera
  2. Aurora Cam Tasarımı
  3. 5.84 inç Honor FullView Ekran
  4. Ultrasonik parmak izi sensörü
  5. Yerleşik yapay zeka ünitesi (NPU)
  6. 5V/4.5A Honor SuperCharge teknolojisi
Honor 10 hakkında daha fazla bilgiyi buradan alabilirsin: Honor 10

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Honor 10'un en sevdiğim özelliği bende olmaması. Büyük bir şans.

Goktug14

Asistan
Reaksiyon puanı
128
Arka tasarımın çalıntı olmaması.

farukdogan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
en sevdiğim özelliği telefona yapay zekanın donanımsal olarak kazandırılmış olması.. gerçekten merak ediyorum nasıl bir mantıkla çalışacak..

Fahrenop

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
En sevmediğim özelliği türkiyede olmaması.

dogukan98

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonum Mate 10 lite ve işlemcisi bazı durumlarda yetmiyor, kamerası biraz geri kalıyor fiyatına göre ancak honor markası fiyat/performans konusunda zirve yapmış her ne kadar huawei ile bağlantılı olsa da.En sevdiğim özelliği 1 tane değil birkaç tane. Yeni trende uyum sağlamış bir telefon(Çentik kim ne derse desin benim hoşuma gitti.) arkadaki auro geçiş efekti eşsiz bir detay masaya koyunca farkını belli ediyor :) Diğer sevdiğim özelliği yapay zeka destekli kamerası ve yine yapay zeka barındıran işlemci yongası.Şu anda sadece kamera ile yetinse de ileri ki zamanlarda daha aktif olacağına inanıyorum.Kısacası telefonun her şeyini beğendim diyebilirim.Honor'dan daha fazla telefon getirmesini istiyorum Türkiye'ye.

ftatlimisir

Asistan
Reaksiyon puanı
25
En sevdiğim özelliği herkes heyecanla beklerken Türkiye'ye giriş yapmıyor olması.

Reaksiyon puanı
15
Honor 10 un en sevdiğim özelliği yapay zekalı kirin 970 işlemcisi olması. Kendi telefonumun en sevmediğim özelliği işlemcisi düşük olması. Kirin 650 işlemcisi oyun oynarken sıkıntı yaratıyor.

mstrkllr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şu an kullandığım telefon ( Samsung C7 Pro ) video çekimi sırasında kamerada donma gözleniyor. Honor 10 da en sevdiğim özellik ise 24 MP Dual LED flaşlı kameranın bulunması ..

ferhathytrl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonum huawei p20. Sevmediğim özelliği kulaklık girişi olmaması. Honor 10 da bütün yeni nesil özelliklerin yanında kulaklık girişi olması da çok iyi.

kayraaycil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kendi telefonumun en beğenmediğim özelliği artık performansının yeterli olmaması. Honor 10'un en beğendiğim özelliği fiyat performans ürünü olması.

Lazeus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şu an kullandığım Sony Xperia M5'in en sevmediğim özellikleri bataryasının yetersiz kalması, ısınma problemleri, donmalar, ekran/gövde oranı, tasarımı, kameranın yetersiz diyafram açıklığı ve odaklanma sorunları Honor 10 şık tasarımı, bataryasıyla ve yapay zeka destekli kamerasıyla beni cezbediyor.. Isınma konusunda ekstra önlemleri var mı merak ediyorum.

Kaan210

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tasarımının aşırı güçlü olması telefonum arkası cam ama honor 10daki bir başka

mberkkaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
en sevdiğim yönü Aurora Glass Design diye belirttikleri renkler oldu. Kendi telefonumda da benzer ürünlerde de hep tekdüze sade renkler hakim

Erman41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yapay zekanın olması ve benim telefonumda olmaması

Ghost38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonun hafızasının 64gb olması ben telefonun Depolaması 16gb

Esved.Nur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
En sevdigim ozelligi suanki kullandigim note 2 den cok daha iyi olmasi.. Eminim note 2 de ki gibi bi yerden sonra kafayi yemiyordur..

Thearrowf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Fiyat performans ürünü olup sadece teknik açıdan değil tasarım olarak da mükemmel olması

by_furkan1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu telefon harika yapay zeka ve kamera,kabul edilebilir sistem özellikleri de fene degil umarim kazanirim bu telefona ihtiyacim var

Gürkan Döşeme

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhaba,

Honor 10 özel Auro renk geçişleri ile çok yakında Türkiye'de olacak. Sizlerden gelen yorumlara ve geri bildirimlere her zaman için önem veriyor, yeni ürünlerimizin geliştirilmesinde yorumlarınızdan yardım alıyoruz. Bugün de sizlerden Honor 10'un en beğendiğiniz özelliğini yazmanızı isteyeceğiz. Detayları aşağıda bulunan etkinlik sonucunda 1 takipçimize Bluetooth kulaklık era
  1. Aurora

Mustafaalpern

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lenovo pm1 kullaniyorum instagrama hikaye atcam video cekerken çöküyo normal kamerayla kaydedip instagrama atiyorum
Honor 10 u aldigimda ilk deneyimim bu olacak?? donmaz demi??

Son düzenleme:

BARIŞ DEMİRBAĞ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
BENİM ŞU AN KULLANDIĞIM TELEFON SAMSUNG GALAXY J5 2015 VE 1.5 GB RAM VAR. OYUN OYNARKEN SIKINTI YAŞIYORUM AMA HONOR 10 ÖYLE DEĞİL. O YAPAY BİR ZEKAYA SAHİP VE RAM BAKIMINDAN ÇOK İYİ BİR CANAVAR AMİRAL GEMİSİ ÇOK İSTİYORUMMMMM... AYRICA FOTOĞRAF SEVDALISIYIM BE KAMERASI MÜTHİŞ ?

Siyabend01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhaba,

Honor 10 özel Auro renk geçişleri ile çok yakında Türkiye'de olacak. Sizlerden gelen yorumlara ve geri bildirimlere her zaman için önem veriyor, yeni ürünlerimizin geliştirilmesinde yorumlarınızdan yardım alıyoruz. Bugün de sizlerden Honor 10'un en beğendiğiniz özelliğini yazmanızı isteyeceğiz. Detayları aşağıda bulunan etkinlik sonucunda 1 takipçimize Bluetooth kulaklık veya farklı Honor aksesuarları hediye edeceğiz.

Katılmak için tek yapmanız gereken, Honor 10’da en beğendiğiniz özelliğini ve şu anda kullandığınız telefondaki sevmediğiniz bir özelliği aşağıdaki yorum alanında yazmak.

Ödül: Bluetooth kulaklık veya farklı Honor aksesuarları

Kurallar:
  1. Katılımcılar en fazla 1 kez yorum yapabilir.
  2. Kazanan Facebook grubumuzda yapacağımız canlı yayın ile belirlenecek.
Örnek olması açısından Honor 10’un bazı özelliklerini aşağıda listeledik
  1. 24 MP yapay zeka destekli kamera
  2. Aurora Cam Tasarımı
  3. 5.84 inç Honor FullView Ekran
  4. Ultrasonik parmak izi sensörü
  5. Yerleşik yapay zeka ünitesi (NPU)
  6. 5V/4.5A Honor SuperCharge teknolojisi
Benim telefonumun kamerası çok kötü.
Honor 10: Mükemmel twilight tasarım ve yapay zekalı muhteşem kirin 970 ve kamera. Müthiş telefon.

Mertmehmetcakir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
En sevdiğim özelliği kamerası ve tasarımı
Sanki telefonum Lenovo k5 çok ısınıyor ve yavaş aynı zamanda sinir bozucu

UgurDuraNN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonda en sevdiğim özellik yapay zeka ve aurora cam tasarımı olması bunlar benim telefonda yok ve honor gibi adı fazla duyulmayan bi markada var