Honor 10da veri aktarımı düzgün çalışıyor mu?

Bu konuyu okuyanlar

Furkan GÜL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Honor 10 Emui 8.1 kullanıyomuş. Emuı 8.1deki şu telefon klonlama uygulamasıyla alakalı bazı endişelerim var. Benim değilde bi arkadaşım yine emui 8.1’li p20 pro aldı geçenlerde ve eski telefonundaki verileri ona aktarmak istiyordu ama bi türlü yapamadık. Telefon klonlama uygulaması sıkıntı çıkardı beraber bir saat falan uğraştık ama yapamadık. En sonunda p20 pro cihazını sıfırdan kurdu ve diğer telefonundaki dosyaları önce bilgisayara sonra bilgisayardan p20 proya usb kablosu ile bağlayıp aktardı. Sorunun ne olduğunu bilmiyorum ama umarım honor 10da da böyle bişey yoktur. Çok sinir bozucu bi durum çünkü bu, uygulamaları falan sıfırdan kurmak zorunda kalıyorsun vs. bir sürü şey..

Birde acaba şu Play Storedaki ikon paketi uygulamalarındaki ikonları özel launcher kurmadan kullanabilecek miyiz? P20 proda bu yoktu muhtemelen honor 10da da yoktur ama yinede bi şansımı deneyip sorayım belki bilen vardır. Son olarak şu telefonla gelen sistem uygulamalarından nefret ediyorum keşke honor 10da bu olmasa :/ Neyse en azından 128 gb hafızası var bir yerden kurtarır onu diye ümit ediyorum.