Honor 10 fiyatı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
Honor 10 fiyatı konusunda az önce sektörden (firmanın kendisinden değil, bayilerden) aldığım bilgiye göre beklenen fiyat 3499 TL.

Tekrar söylüyorum, resmî fiyat değil ama duyum da epey deneyimli ve sektör içinden bir dostumuzdan.

İzlemeyenler varsa, kutu açılış videosu

Yarın fiyat konusu netleşir sanırım.

Bu fiyata Honor 10 için ne dersiniz?

Yorumları bekliyorum 👇🏻

Valla bu fiyatsa çok sevindim daha 2 gün önce Samsung Note Fan Edition sipariş verdim sonra honor 10 çıktı 2000 TL civarı olsaydı çok pişman olacaktım :cool::cool:

Son düzenleyen moderatör:

Dkn nyz

Profesör
Çok pahalı olmuş bence en fazla 2700 olmalıydı suya dayanıklılık yok ois yok yeni bir marka düşük fiyata satmalıki tr pazarında yer edinebilsin

Görkem Say

Delilik yer çekimi gibidir, hafifçe itmek gerekir.
Yönetici
Moderatör
400-450€ fiyat etiketine sahip bir ürünün o fiyatlara gelmesi beni üzdü açıkçası. 2700 TL civarına gelirse düşünebilirim diyordum ama bu fiyat maalesef çok fazla. OnePlus 6, Mi 7 gibi ürünler çıkacakken kimse bu fiyattan almaz açıkçası.

Dkn nyz

Profesör
Ka
400-450€ fiyat etiketine sahip bir ürünün o fiyatlara gelmesi beni üzdü açıkçası. 2700 TL civarına gelirse düşünebilirim diyordum ama bu fiyat maalesef çok fazla. OnePlus 6, Mi 7 gibi ürünler çıkacakken kimse bu fiyattan almaz açıkçası.
Katılıyorum yeni bir marka olmasına rağmen bukadar uçmamalıydı

Görkem Say

Delilik yer çekimi gibidir, hafifçe itmek gerekir.
Yönetici
Moderatör
Ka
Katılıyorum yeni bir marka olmasına rağmen bukadar uçmamalıydı
Huawei'nin alt firması ama firmanın politikası ucuz fiyata kaliteli telefon üretme. 3500 TL den geliyor ülkemizde de Mate 10 Pro zaten 3700 TL civarlarına indi neyin ucuzluğu acaba bu? Yine OP ve Xiaomi den şaşmamak gerek.

Huawei TR'nin rezil bir oluşum olduğunu P20 Pro gibi cihazı piyasanın tartışma kabul etmeyecek tartışılması teklif dahi edilemeyecek şekilde en iyisi olan S9 Plus'a fiyat olarak çok yakınına konumlandırdiklarinda anlamıştım.
Ama şu fiyat harbi rezillik olur.

Dkn nyz

Profesör
Huawei TR'nin rezil bir oluşum olduğunu P20 Pro gibi cihazı piyasanın tartışma kabul etmeyecek tartışılması teklif dahi edilemeyecek şekilde en iyisi olan S9 Plus'a fiyat olarak çok yakınına konumlandırdiklarinda anlamıştım.
Ama şu fiyat harbi rezillik olur.
Türkiyedeki fiyatlar can sıkıcı olmaya başladı artık 5 yıl sonra giriş seviyesi telefonlar 2000tl den başlayacak bu gidişle

Death Mark

Madness
Yönetici
Moderatör
Ne olucakti ki :) Honor Huawei'nin alt firmasayım demez. Bu işlere daha geç başladığı için ürünlerinin fiyatları bir tık daha düşük olacaktır. Satış konusunda artış yaşayabilmesi için.

daha uygun telefon üretebilirlerdi. ve her firma bir şeyi eksik yapıyor. biri fotoğrafı güzel çekiyor diğeri videoyu, birinin tasarımı harika,diğerinin oisi yani her şeyi mükemmel yapan bir telefon yok ama fiyatlar uçuyor. tabiki vergielrin de payı var ( tabi türkiye için pahalı bir telefon, diğer ülkeler için oldukça makul bir fiyata sahip diye düşünüyorum )

Dkn nyz

Profesör
daha uygun telefon üretebilirlerdi. ve her firma bir şeyi eksik yapıyor. biri fotoğrafı güzel çekiyor diğeri videoyu, birinin tasarımı harika,diğerinin oisi yani her şeyi mükemmel yapan bir telefon yok ama fiyatlar uçuyor. tabiki vergielrin de payı var ( tabi türkiye için pahalı bir telefon, diğer ülkeler için oldukça makul bir fiyata sahip diye düşünüyorum )
Diğerleti için ucuz ama bizde çep yakıyor

Ne 2000 i zaten j7 pro bile 1800 5 yıl sonra en az 2500 den başlar bence
zaten şimdiden olmaya başladı bence alt degment 1500tl nin üstüne çıkmamalı. sadece markaya ödeme yapılmasa daha uygun ve daha performaslı ürünler alabiliriz bence. ( şu şekilde ben j7 prime alacağıma 1500tl civarı diye biliyorum s6 alırım çünkü açık arayla s6 daha performanslı ve en azından ois i var)

2100 lira yurt dışında burada da olsun 2500. 3500 nedir hesapta mı bilmiyorlar. bu fiyatla anca resmi olarak girdikleri ülkeden resmi olarak giderler.

Hiç ağlayıp sızlamaya gerek yok. Kur seviyesini herkes biliyor. Dolar 2 tl olsa 1000 tl ye amiral gemisi alacaktik ne guzel. Asgari ucretin satın alma gücü gittikce düşüyor ne yazik ki...
Ayrıca; servis ağı, garanti vs. derken fiyat patliyor. Ben anlamıyorum zaten ornegin 400$ avrupa satis fiyati olan cihaz icin ulkemize gelinde x4TL +400~TL gibi fiyatlar ekleniyor. 1600 e degilde neden 2000 e satiliyor? 1600 un icinde servis vs. dahil degil mi? Taşıma parası mı fazla? !!!Tarlada uretilen patates 15krs pazarda 1 TL, aracı çok, kâr çok...telefon piyasasida boyle sanirim.

Honor 10 fiyatı konusunda az önce sektörden (firmanın kendisinden değil, bayilerden) aldığım bilgiye göre beklenen fiyat 3499 TL.

Tekrar söylüyorum, resmî fiyat değil ama duyum da epey deneyimli ve sektör içinden bir dostumuzdan.

İzlemeyenler varsa, kutu açılış videosu

Yarın fiyat konusu netleşir sanırım.

Bu fiyata Honor 10 için ne dersiniz?

Yorumları bekliyorum 👇🏻
Honor 10 yakın zamanlarda ingiltere londonda lansman yaptıktan sonra 399 euro ile satılmak başlamıştır . yani o fiyat Türkiyede satılırken 2200 ve 2400 TL arasında değişebilir ama bu sınırlardan çıkmama düşünüyorum . Dediğimiz gibi 3499 tl gelebilececği sanmıyorum . böyle fiyat olsa o zaman çok pahalı değil mi
bence honor grubu arasıra honor 10 fiyat ilgilen haber paylaşabilirlar millet bunu takip edebilir :):):)
https://www.facebook.com/groups/HonorTurkiye/

2200-2400 arasi keşinlikle olmaz. Gumrugu ve kdv yi hesaplamiyorsunuz. Malın tasinmasida var haliyle... Rahat 3300 e cikar