Honda civic

Bu konuyu okuyanlar

Remi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkamdan yaklaşık 40 km hızla fiat uno çarptı.

Değişenler :
1.Arka tampon
2.Arka stoplar (tanesi 300 ytl)
3.Stop altındaki parçalar
4.Bagaj içi döşeme
5.Bagaj kapağı
6.Arkadaki yazılar (200 ytl tutuyor)
7. Bazı ıvır zıvır parçalar.

Mutluhanda tamir oldu. Masraf 6,500 ytl. ben tek kuruş ödemedim, arkadan çarpan suçlu.

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
Lanet Honda'nın servisi çok pahalı.Gerçi tüm japon araçları öyle.Ben Type-R'ın ön tamponunu doğalgaz çukuruna taktırdım,plakanın hemen üstünden tampon attı.Gittim bi tampona 2.600 ytl para aldılar.Yok onun içinde sensör var bilmemne bokuna.Aracı hemen teslim etmiyorlar.En sonunda gittim plazaya bağırdım ettim hazırlamışlar arabayı verdiler.Yok bide müşteri memnuniyetinden araç temizlik kiti hediye ettiler bilmemne.

Remi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Honda ile kaza yapacaksan eğer kusurlu taraf olmayacaksın.. :)

Remi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Geçen hafta sis farlarını değiştirdim. Bir kırıktı. Çiftini 40 ytl ye aldım. Ayrıca 20 ytl ye silecek takımı değişti. Monifolt kelebeği temizlendi (herkese oneririm, yakıt tuketımı düşüyor, çekiş artıyor), kampanalar temizlendi. 100 ytl işçilik verdim tüm bunlara.

Remi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Lanet Honda'nın servisi çok pahalı.Gerçi tüm japon araçları öyle.Ben Type-R'ın ön tamponunu doğalgaz çukuruna taktırdım,plakanın hemen üstünden tampon attı.Gittim bi tampona 2.600 ytl para aldılar.Yok onun içinde sensör var bilmemne bokuna.Aracı hemen teslim etmiyorlar.En sonunda gittim plazaya bağırdım ettim hazırlamışlar arabayı verdiler.Yok bide müşteri memnuniyetinden araç temizlik kiti hediye ettiler bilmemne.

Aga senin mert tuning le bir alakan var mı ?