HIS'ten Radeon HD 3450 Silence ve HD 3650 IceQ Turbo

Bu konuyu okuyanlar

Alengirli

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Sessiz HIS Radeon HD 3450 Silence HDMI ve hava soğutmalı HIS Radeon HD 3650 IceQ Turbo modelleri, orta ve giriş sınıfı ekran kartı almak isteyenlere yeni alternatifler sunuyor.

ATI Radeon'un DirectX 10.1 destekli ve 55nm işlemli HD 3000 serisine HIS'ten iki yeni model daha ekleniyor. Her ikisi de Full HD 1080p çözünürlük destekleyen kartlardan HD 3450 Silence, 256 MB 64 bit DDR2 belleği ve yüksek çözünürlüklü video oynatımında CPU'nun yükünü hafifleten Unified Video Decoder (UVD) özelliği ile dikkat çekiyor.

Buz Gibi Ekran Kartı

HIS IceQ ise kasanın içindeki sıcak havayı aktif olarak dışarı üfleyerek GPU sıcaklığını hayli düşüren soğutma performansı ve 30dB'in altındaki ses seviyesiyle gerçek bir konfor sunuyor. 512 MB ve 256 MB GDDR3 seçenekleri bulunan kartların çekirdek hızı 790MHz'yi bulurken, bellek hızları da 1780MHz'yi görüyor. Altın kaplamalı kaliteli çıkışlarından üstün dijital görüntü almak mümkünken, sessiz ve serin çalışması ile de rahat bir kullanım sağlıyor.

hd3650-iceq.jpg

Her iki ürünün de Çin'deki tatil nedeniyle ülkemizde Şubat'ın üçüncü haftasında satışa sunulması planlanıyor. Tavsiye edilen son kullanıcı fiyatları ise HIS Radeon HD 3450 Silence için 44 USD iken, HIS Radeon HD 3650 IceQ Turbo için 117 USD.

Yazan: Erhan Kahraman
Bilgi İçin: HIS
SDN - http://shiftdelete.net

souris46

Profesör
Reaksiyon puanı
5
aha bu kart işte bende konu açmıştım buna aldım bu kartı dev gibi birşey bu ya 2 slot kapladı ama aletde ses yok performansına bakıyorum oyunlarda falan şimdi takalım türkçe crysis dvdmizi de öyle bakalım birde ama 117 dola değil fiyatı 149 dolar :S