Hikaye oyunu önerirmisiniz

Bu konuyu okuyanlar

Chapulers

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
fazla hikaye oyunu oynayan bir insan degilim klasiklerden başka (cod gta) hikaye oyunu oynadıgım çok azdır en efsaneleşmiş oyunları oynamam gereken sırayla yazarmısınız

insanimsi

Müdavim
Reaksiyon puanı
450
starcraft 1 ve 2
1. versiyonu en çok satan 10. oyun olmuştu
2. versiyonu en çok satan 3. oldu
türü statreji
(1. versiyonunun grafikleri gerçekten çöp ama zevki azaltmıyor yok grafik istiyorsan remastered versiyonu çıktı (1. ve 2. versiyon bedava remastered ve2. versiyonun eklenti paketleri paralı)

Chapulers

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
starcraft 1 ve 2
1. versiyonu en çok satan 10. oyun olmuştu
2. versiyonu en çok satan 3. oldu
türü statreji
(1. versiyonunun grafikleri gerçekten çöp ama zevki azaltmıyor yok grafik istiyorsan remastered versiyonu çıktı (1. ve 2. versiyon bedava remastered ve2. versiyonun eklenti paketleri paralı)
grafik benim için önemsiz oyun dünyasında gerçekten adını duyurmuş bir oyun olması ve oyun kültürümü geliştirecek bir oyun olması yeterli

Chapulers

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
Epic games üzerinden quantic dreamın oyunlarına bakabilirsin Detroit Become Human veya Beyond: Two Souls
beyond two soulsu oynamıştım bence şuana kadar yapılmış en iyi seçimli hikayelerinden biri özellikle aidenin still here sahnesinde gözlerim dolmuştu

insanimsi

Müdavim
Reaksiyon puanı
450
grafik benim için önemsiz oyun dünyasında gerçekten adını duyurmuş bir oyun olması ve oyun kültürümü geliştirecek bir oyun olması yeterli
bu grafiklerde oynar mısın
starcraft-resim.png

Chapulers

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36

insanimsi

Müdavim
Reaksiyon puanı
450
sıklıkla aoe2 oynuyorum aoe2 nin uzay versiyonu gibi duruyor oyun :d
Mesaj otomatik birleştirildi:

warband oynamamış birinin hayat bağlarından biri kopmuş demektir bannerlordu bekliyoruz :(
buradaki ırklar eşit değil ama bir ırk daha ucuz (zergler) biri daha güçlü (protosslar) biri de tam ortası (insanlar/terranlar)
ama dengeleri mükemmel
ve evet warband oynamadım çok oyun oynamam :D

Salawdaha

Asistan
Reaksiyon puanı
119
beyond two soulsu oynamıştım bence şuana kadar yapılmış en iyi seçimli hikayelerinden biri özellikle aidenin still here sahnesinde gözlerim dolmuştu
Benimde çok beğendim bir oyundu detroitte aynı şekilde zaten aynı yapımcı :)