Hiç bir siteye girilmeme sorunu

Bu konuyu okuyanlar

ketmarley

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bugünden yaklaşık olarak 2-3 hafta önce hiç bir siteye giremiyordum. Fakat giremediğim zamandan 2dk önce falan her şey normaldi. Şaşırdım anlamadım internette çözümünü falan araştırdım olmuyordu. Sonra pc yi yeniden başlattım ve sorun düzelmişti. Bugün de tam ekran video izlerken görev çubuğu alt tarafta gözüküyordu explorer.exe yi sonlardırdım falan yeniden başlattım bu sefer tarayıcıdan gene açılmıyordu hiç bir site. Sonra yeniden başlattım düzeldi ve buraya yazdım.
Bu nasıl bi sorun anlamadım gitti. Daha sonraları başıma gelmesinden korkar oldum. Pc yi sıfırlasam kesin çözüm olur mu? Başına gelen varmı, başka çözüm yöntemi bilen var mı acaba?

Mert Alper

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311
Bugünden yaklaşık olarak 2-3 hafta önce hiç bir siteye giremiyordum. Fakat giremediğim zamandan 2dk önce falan her şey normaldi. Şaşırdım anlamadım internette çözümünü falan araştırdım olmuyordu. Sonra pc yi yeniden başlattım ve sorun düzelmişti. Bugün de tam ekran video izlerken görev çubuğu alt tarafta gözüküyordu explorer.exe yi sonlardırdım falan yeniden başlattım bu sefer tarayıcıdan gene açılmıyordu hiç bir site. Sonra yeniden başlattım düzeldi ve buraya yazdım.
Bu nasıl bi sorun anlamadım gitti. Daha sonraları başıma gelmesinden korkar oldum. Pc yi sıfırlasam kesin çözüm olur mu? Başına gelen varmı, başka çözüm yöntemi bilen var mı acaba?

Başka bir aygıtla bağlandığınızda sorun yaşıyor musunuz internet kullanımınızda?

ketmarley

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hayır, telefondan denemiştim yazmıştım bir şeyler açılmıştı site.

Mert Alper

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311
Hayır, telefondan denemiştim yazmıştım bir şeyler açılmıştı site.

Eğer telefondan girince sorun yaşamıyorsanız, sorun bilgisayarınızdaki yazılımsal bir sorundan kaynaklı. Anti-Malware programı ile virüs taraması yapmanız mantıklı olabilir. Format en son seçenek, kesin işe yarar demiyorum.

ketmarley

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Windows defenderin tam taramasını yapıyorum şu anda. Hala devam ederse deneyeceğim.

Son mesajlar