Herkesi WhatsApp'ı kaldırıp telegram Kurmaya davet ediyorum

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Kesinlikle katılıyorum. Bu güzel ve kullanışlı uygulamayı herkesin tanımasını ve daha fazla Mark'ın kölesi olmamasını diliyorum. :D

t.me/TurkceTelegram 'a da kayıt olup uygulamanızı Türkçe'ye çevirin.

Bir de TT'nin Wirofon'un aynı işlemi yaptığını ve ona geçmemizi tavsiye eden mesajlar gelmeye başladı. Eşten dosttan yani. Henüz denemedim ama bilgisi olan varsa paylaşır umarım.

Bir de TT'nin Wirofon'un aynı işlemi yaptığını ve ona geçmemizi tavsiye eden mesajlar gelmeye başladı. Eşten dosttan yani. Henüz denemedim ama bilgisi olan varsa paylaşır umarım.
Bi uygulamada tt varsa hayır gelmez bence
--- Gönderi Güncellendi ---
Aranızda telegrama davet eden etrafındakilere ısrar eden var mı?

Ben de 1-1,5 yıldır söylüyom ama 1 kişiye kurdurdum o da kaldırdı sonra. Bugünde annemin telefona kurdum. Kullanmayı öğrettim bundan sonra burdan yazacam sana dedim
Telegram kullanılırsa şimdilik sadece gurupları için kullanılır bireysel mesajlaşma için yeterli üye yok telegrama eğer bildiğiniz guruplar varsa paylaşır mısınız

Telegram kullanılırsa şimdilik sadece gurupları için kullanılır bireysel mesajlaşma için yeterli üye yok telegrama eğer bildiğiniz guruplar varsa paylaşır mısınız
Benim bildiğim bir grup yok. Çevremde yagınlaştırıyorum bugünden itibaren. Herkeskes benim kadar yaysa etrafına zaten whatsapp kalmaz bugün 4 yeni kullanıcı kazandırdım. Yarınada 2-3 kişi hedefim var :D

Telegram'a alışveriş özelliği geliyor. Soru sormayın, çünkü detayları ben de bilmiyorum. Telegram üzerinden ne alıp satacağız acaba?

Ben Whatsapp kullanmıyorum. Yaşlı bir mühendis abimiz var. Sadece o dosya göndereceği zaman yüklemek zorunda kalıyorum. Bazan e-posta gödermeyi başarıyor ama. Yahu her şey Whatsapp olmuş. fena moralim bozuluyor.

2.3.6 altıda kaç mb kaplıyor? tablete kursak ben tablette çalışmam kafası var mı? gerçi tel + tablet taşımam gerekir ki...

2.3.6 altıda kaç mb kaplıyor? tablete kursak ben tablette çalışmam kafası var mı? gerçi tel + tablet taşımam gerekir ki...
Tablette, bilgisayarda, telefonda tamamen bağımsız ve sürekli senkronize çalışır.
Biraz garip anlatmışım. Tam bağımsız diyip senkronize çalışır diyince bazılarının aklına whatsapp web gibi çalıştığı gelebilir.
Bağımsızdan kastım, istediğiniz kadar cihazda oturum açabilirsiniz, hepsi aynı anda açık olabilir. Birinin çalışması da bir diğerine bağlı değildir.
Senkronizeden kastım da, bir oturumda yaptıklarınız aynı anda tüm oturumlarınızda da görünür, gizli sohbetleriniz hariç.

Tablette, bilgisayarda, telefonda tamamen bağımsız ve sürekli senkronize çalışır.
Biraz garip anlatmışım. Tam bağımsız diyip senkronize çalışır diyince bazılarının aklına whatsapp web gibi çalıştığı gelebilir.
Bağımsızdan kastım, istediğiniz kadar cihazda oturum açabilirsiniz, hepsi aynı anda açık olabilir. Birinin çalışması da bir diğerine bağlı değildir.
Senkronizeden kastım da, bir oturumda yaptıklarınız aynı anda tüm oturumlarınızda da görünür, gizli sohbetleriniz hariç.
vay be bu güzelmiş bizim fransızlara da yükletmek gerek arıza kardeşim whatsapp maxi plus5'e ve a328 lenovo'ya sığmıyor diye kurmuyordu gerçi interneti yok arızanın onunla iletişim kurarız...

Ve en güzel yanı telegramın içinde milyonlarca bot bulunması img upload url upload youtube download mp3 tool fake mail apk downloader gibi

stat counter