Herkes Windows masaüstünü paylaşsın

Bu konuyu okuyanlar

musakose2077

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6

Her şeyi sorunsuz hallettim yardımlarınız için çok teşekkür ederim.
Hocam cevap vermeniz yeterli geç olsun güç olmasın :)

musakose2077

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
@CoderxL Hocam ben uğraştım uğraştım sizinki kadar gibi hoşuma giden bir menü stili yapamadım, acaba sizin için sorun olmazsa kullandığınız Rainmeter stilini ve ikon setini yazar mısınız? veya duruyorsa ayarladığınız stil dosyasını paylaşır mısınız?

O kadar seçeneğin arasından bir tek aşağıdaki visualizer hoşuma gitti o da olmasa Rainmeter programını kaldıracaktım :)
70846

突厥汗國

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,236

musakose2077 Suan Sehir dısındayım Eve Gectıgımde Kodları Paylasırım Kardesım..

Son düzenleyen moderatör:

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Wallpaper Engine iyidir yalnız sistemi biraz zorluyor gibi onun için ben kullanmıyorum.

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Olur hocam, yaptığınız şeylere kafayı taktım ben.
O zaman şu adımları sırayla uygula:
  • Bu linkten Nexus Dock'u indir.
  • Daha sonra bu fontu yükle.
  • Daha sonra alttaki skini şu konuma at: C:\Users\Public\Documents\Winstep\NeXuS\Backgrounds
  • Alttaki indikatörüde şu konuma at: C:\Users\Public\Documents\WinStep\NeXus\Indicators
  • Ve seninle paylaşacağım alttaki icon packi arşivden çıkar ve direk C'ye at.
  • Bunları yaptıktan sonra alttaki Dock'a sağ tıkla Nexus / Prefences de. Oradan Advanced de ve bu menünn altındaki Restore butonuna tıkla. Paylaşacağım wbk uzantılı dosyayı arşivden çıkarıp yükle.
wbk File:

Icon Pack:

File:

Saat için bu linkten Rainmeter indir. Skin DeviantArt sitesinden silinmiş ama sen bu siteden beğenebileceğin bir sürü skin bulabilirsin. Şanslısın skini bilgisayarıma kaydetmişim.

Rainmeter Skin:

Bu kadar. Takıldığın yer olursa sorarsın. İşlem bitince ekran görüntüsü isterim ama :D

Son düzenleme:

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Teşekkür ederim hocam yaparken zamanımın çoğunu saati ortalamak için geçirdim(haylada ortada değil) bu arada. Nasıl yapıldığını gösterdiğiniz için teşekkür ederim.
vbYYQ5.png
Sağdan 4. simgede soru işareti var. Ona sağ tıklayıp "Simgeler" klasörü içinde bulunan folder iconlarından birini ayarla. Birde biraz daha icon koyarsan eminim daha hoş durur.

Son mesajlar