Herkes masaüstünü koysun bakalım (Windows)

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

EmreAladag32

Üyecik
takticiadam link verebilir misin yasak değilse çok hoş görünüyor tema, Windows 8.1 e uygunmudur ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu da benim masaüstü 😀

73159

not : tema varsayılan Windows 10 teması değildir.
takticiadam link verebilir misin yasak değilse çok hoş görünüyor tema, Windows 8.1 e uygunmudur ?

takticiadam

Asistan

Bu da benim masaüstü 😀

Ekli dosyayı görüntüle 73159

1-Arka sayfada cyberking arkadışımız nasıl yapılır göstermiş sağolsun. Windows 8.1 uyumludur.

EmreAladag32

Üyecik
O zaman şu adımları sırayla uygula:
  • Bu linkten Nexus Dock'u indir.
  • Daha sonra bu fontu yükle.
  • Daha sonra alttaki skini şu konuma at: C:\Users\Public\Documents\Winstep\NeXuS\Backgrounds
  • Alttaki indikatörüde şu konuma at: C:\Users\Public\Documents\WinStep\NeXus\Indicators
  • Ve seninle paylaşacağım alttaki icon packi arşivden çıkar ve direk C'ye at.
  • Bunları yaptıktan sonra alttaki Dock'a sağ tıkla Nexus / Prefences de. Oradan Advanced de ve bu menünn altındaki Restore butonuna tıkla. Paylaşacağım wbk uzantılı dosyayı arşivden çıkarıp yükle.
wbk File:

Icon Pack:

File:

Saat için bu linkten Rainmeter indir. Skin DeviantArt sitesinden silinmiş ama sen bu siteden beğenebileceğin bir sürü skin bulabilirsin. Şanslısın skini bilgisayarıma kaydetmişim.

Rainmeter Skin:

Bu kadar. Takıldığın yer olursa sorarsın. İşlem bitince ekran görüntüsü isterim ama :D
sağolasın ellerine sağlık hocam :D

1-Arka sayfada cyberking arkadışımız nasıl yapılır göstermiş sağolsun. Windows 8.1 uyumludur.
sende sağol hocam :D

aliyasiny65

Asistan
Masaüstü kalabalık olunca aradığım program oyun bulamıyorum mesela uygulamalar klasörünün içinde oyunlar diye vardır ve onun içindede kategorilere ayırdım

Ömer Canbaz

ShiftDelete.Net
Onursal Üye
Dostum yaptım fakat simgeler değişiyor istedğim şey yine aynı.
Kullandığın temayla ilgili. Bu temayı kullan.

stat counter