Herkes masaüstünü koysun bakalım (Windows)

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

alperveli

Profesör
jZCaglar dedi ki:
Dağınık mı biraz az Ümraniye çöplüğü gibi :D
neden kendini herkesten üstün görme ihtiyacı duyuyosun masaüstü işte ben veya sen herkes göndermiş gösteriyo kimse kimseye senin masaüstün şöyle böyle demiyo ama sen sanki altın işlemeli bi masaüstün varmış gibi davranıyosun, kendini herkesten üstünmü zannediyosun yazdığın cümleler bile senin ne kadar basit bi insan olduğunu gösteriyo ve kendini küçük düşürüyosun yapma doğal ol

jZCaglar

Doçent
alperveli dedi ki:
jZCaglar dedi ki:
neden kendini herkesten üstün görme ihtiyacı duyuyosun masaüstü işte ben veya sen herkes göndermiş gösteriyo kimse kimseye senin masaüstün şöyle böyle demiyo ama sen sanki altın işlemeli bi masaüstün varmış gibi davranıyosun, kendini herkesten üstünmü zannediyosun yazdığın cümleler bile senin ne kadar basit bi insan olduğunu gösteriyo ve kendini küçük düşürüyosun yapma doğal ol
Taam anladık ta ne bu öfke ne kadar kıymetli masaüstün varmış be :D allah allah bi anda parlamanın anlamı yok dünyanın adamı olun ! :}

iHSaN-1

Asistan
jZCaglar dedi ki:
iHSaN dedi ki:
Bumu benim masaüstüne kafa tutacak hahaha :}
Dostum masaüstünde kullandıgın hangi simge, wallpaper ve temada emegin var. Hepsi bir yerde çekme. Benim SS'de Tema kendi modumdur. Wallpaper kendi yapımım kendi emeğim. İconlar kendi modum. Belki görüntü olarak yarıştıramam ama emek olarak yarışırız. Ve şunuda belirtiyim şu anda tema yapıyorum. Herşeyi bana ait olan. Bitirdigim zaman burada yayınlayacağım Allah'ın izni ile. |)

Alperveli haklı neden hep kendi üstün görüyor ve karşındakini aşalamaya çalışıyorsun anlamış değilim. |)

alperveli

Profesör
jZCaglar dedi ki:
alperveli dedi ki:
jZCaglar dedi ki:
Taam anladık ta ne bu öfke ne kadar kıymetli masaüstün varmış be :D allah allah bi anda parlamanın anlamı yok dünyanın adamı olun ! :}
masaüstünü dünyada eşi benzeri yok gibi göstermenin bi anlamı yok ki kimseyi aşşalamanında bi anlamı yok

jZCaglar

Doçent
Sizde ii gaza geliyonuz he! Kimseyi aşaladığım yok şaka yapıyoz birbirinizle gaza geliyonus he ! şaka yaptık be şaka !

iHSaN-1

Asistan
jZCaglar dedi ki:
Sizde ii gaza geliyonuz he! Kimseyi aşaladığım yok şaka yapıyoz birbirinizle gaza geliyonus he ! şaka yaptık be şaka !
Şaka yapmanında bir adabı ve sınırı var. |)

PcMaSTeR

Profesör
elektr10 Şimdi bu mudur :) Bery'li ile benmiyim dedin :) Yodm3'ü çalıştırıp Print aldırtma Lütfen :) Sistem ubuntu mu bu arada?

stat counter