Herhangi bir Kodlama dili bilen dost arıyoruz

Bu konuyu okuyanlar

karasg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu bu konuda da olabilceğini düşündüm Eğer yanlış açtıysam affola, bu oyunu gerçekten çok seviyorum............................................................................................................................................................ Öncelikle selamlar. BrawlBusters (ZombiRock)'ın açılması için uğraşan yabancı bir firmanın sunucusunda sözcüyüm. Revive Network dağıldıktan sonra o ekipten geriye kalan 5 kişi Remake network'u kurdu. Firmanın amacı kapatılan oyunları canlandırmak. Revive network adı altında çalışırken Battlefield Heroes'u açan kişilerden biri firmanın kurucusu olan Swit. Yeni şirketleri Remake Network'un ilk işi de Brawl Busters yani Zombi Rock olacak. Firma'da yeterince Developer olmadığı için oyunun geliştirilme süreci de bir hayli yavaş işliyor. Şirketin henüz ilk işi olduğu için şirket DC sunucusundan topladığı bağışlarla çoğu işi hallediyor. Bize maddi bir beklentisi olmayan gönüllü olarak çalışabilecek coderlar lazım. Hangi dili bildiğinizin önemi yok. Her türlü yardıma ihtiyacımız var. Server emulator'ın kodlandığı dil ise node.js Yardımcı olmak isteyenler için: DC: Discord - Free voice and text chat for gamers ------------------------------------------- Ulaşabildikleri Yer Karekter Seçme Ekranına Kadar Gelebildiler ------------------------------------------- Video Link: lütfen yardım edin oyunu çok severdim her türlü dil bilene ihtiyacımız var şuanlık 8-9 kişi var ama oyunun açılması için az ve amacımız sürecini hızlandırmaktır.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,466
Benim arkadaş var insagram benzeri bir site açtı ona attım linki ilgisini çekerse gelebilir.