Hepsiburada'dan S8 Plus alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

abdullahg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hepsiburada'dan s8 plus almayı düşünüyorum.Bi kaç sorum olacak;
1-Bu siteye güvenebilir miyim?Kargo sırasında hasar görme ihtimali var mı?
2-Samsung tr garantili ürünü alacağım.Yani bu ürünü herhangi bir mağazadan almam ile bir fark oluşur mu?
3-Mağazadan aldığımızda Vr gözlük falan hediye ediyolar,hb'dan alınca da ediyor mu?
Bu siteden telefon almış arkadaşların yardımını bekliyorum.

Çıkrıkcı

Müdavim
Reaksiyon puanı
509
1) Guvenebilirsin. Herseyde oldugu gibi hasar gorme ihtimali var bu tamamen kargo firmasinin nasil tasidigina bagli. Ama ben butun cihazlarimi oradan aldim suana kadar hic sorun yasamadim.
2) Hayir olusmaz. Ayni magazadan almissiniz gibi dusunun. Ama soylediginiz gibi Samsung Tr Garantili olanlardan secmeniz gerekiyor. İthalatci garantili olmamali.
3) Eger devam eden bir kampanya var ise beraberinde verilir. Yoksa verilmez. Bildigim kadariyla on sipariste olan bir kampanya o. Onun disinda varsa suan bilgim yok. Buyuk ihtimalle oyle bir kampanya yoktur. Bu durumu saglikli bilgi edinmek adina Hepsiburada musteri hizmetlerini arayarak ogrenebilirsiniz.

Son düzenleme:

abdullahg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok teşekkür ediyorum. Sanırım Note 8 satışa çıkınca S8 ler 150 dolar kalıcı indirime girecekmiş. Sizce beklemeli miyim? Mağazalar da düşse bile Hepsiburada'da fiyatlar düşer mi?

Reaksiyon puanı
125
hocam biraz bekle sonra alırsın. birde hepsiburada güvenilir. rahatlıkla alınır.

Çıkrıkcı

Müdavim
Reaksiyon puanı
509
Rica ederim. Eger aceleniz yoksa bekleyebilirsiniz. Bu her zaman boyle olmustur yenisi cikinca eskiler indirime girer. Hepsiburada da duser fiyatlar. Hatta en uygun orada bulursunuz.