Hepsiburada.com'dan 3500 TL'ye Huawei Mate 10 Pro alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

Adiva

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Huawei mate 10 Pro normal mağaza satışı 4.400 tl ama hepsiburada.co da 3.500 tl ye de var almak istiyorum aslında ama bi yandan da cekiniyorum acaba sıkıntı yaşarmıyım die sizce problem cıkarım aranıza alan varmı bide

Master Yoda

Profesör
Reaksiyon puanı
234
Genelde sıkıntı olmuyor.
Diğer mesajları biraz bekle.

Goktug14

Asistan
Reaksiyon puanı
128
Yaşamazsın akıllı bileklik almıştım hiçbir sıkıntı olmamıştı

Ucuz fiyatın sebebi mağazalardan daha az kar koymaları.Çünkü maaş vermeleri gereken binlerce çalışanları yok.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,356
İthalatçı biraz riskli. TR garantili ürünlerinde sorun yaşama olasılığınız çok düşük.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
HB den yana sıkıntı olmaz. Bu zamana kadar birçok telefon ve laptop dahi almışlığım var da ithalatçı garantiden sıkıntı olursa orası ayrı tabi.

hgtucel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Aile fertlerime babam kardeşlerim hep hepsiburadadan aldik. Seneler öncesinde tuşlu Nokialardan, Sony Xperia Z1, Galaxy S6, A5, Vestel Venüs Z10a kadar. Güvenlir firmadır.
Galaxy S6larin kronik kamera sorunu vardi titreme. Garantiye hepsiburada faturasi ile yollamıştım tamir etmişlerdi. Garanti konusunda da endişen olmasın.

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Huawei mate 10 Pro normal mağaza satışı 4.400 tl ama hepsiburada.co da 3.500 tl ye de var almak istiyorum aslında ama bi yandan da cekiniyorum acaba sıkıntı yaşarmıyım die sizce problem cıkarım aranıza alan varmı bide
Tr garantili ise 0 sıkıntı ithalatçı belki

Defnen

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Diğer modellerde o kadar indirim yok örneğin S9 fiyatı tekno marketlerle ayni. Mate 10 pro daki fark çok fazla Hepsiburada Huawei yetkili satıcısı da değil bu demek ki arada bir aracı var. Hem Huawei hem aracı hem Hepsiburada kazanıyor ama yetkili satıcılardan çok da ucuza satıyor. Forumda hb şikayetleri yazanlar vardı onları da okuyun isterseniz

Defnen

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Burda okumuştum galiba biri hb den sifir mate10 pro almış içinden fotolar çıkmış filan. belki aldıktan sonra 14 gün iade hakkını kullananlardan biri denk gelmiştir. Tedarikçilerin zaten sıfır gibi paket yaptığı bilinen birşey. Bu tür bir durum şüphesi sizi rahatsız etmeyecekse alın gitsin. Tam tersi can sıkıntısı yapacaksa her kullandığınızda acaba mi diye rahatsız olcaksaniz almayin. Onemli olan aldığınız ürünü mutlu bir şekilde kullanmaniz.

delikadir_18

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
HB'den yana sıkıntı olmaz. Arkadaşım HB'den ithalatçı garantili G4 almıştı. Arıza yaptı. 15 gün içinde tamir edip gönderdiler.