Hepsiburada.com Samsung Note Fe Rezaleti!

Bu konuyu okuyanlar

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Kardeşim az sonra kargom gelecek bende hepsi burada dan aldım şimdi senin kdnuya denk gelince korkuyla beklemeye başladım en iyisi açarken baştan sona video çekeyim ne olur ne olmaz İnşallah sorununu çözebilmişsindir çok üzüldüm senin adına
Kargo poşetine kadar çekte bir rezillik varsa direk yüzlerine vuralım.

Cadde80

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Aynen kardeşim hepsini çekecegim

root61

Müdavim
Reaksiyon puanı
459
Boşuna DELTA dan birşey alinmaz demiyorum.

Cadde80

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar kargom geldi açtım kurdum çok şükür herhangi bir sıkıntı yok

Arslanturk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Karşılaştığın durum moral bozucu, üzücü bir durum; yalnız İnternette Hepsiburada.com kadar anlayışlı, işini hakkıyla yapan bir firma olduğunu zannetmiyorum. Yıllardır oradan alışveriş yaparım, hiçbir sıkıntı yaşamadım. Durumu hepsiburada.com'a bildirirsen, zaten hemen ilgilenirler. Buradan hepsiburada.com'un adını kötülemen gerekmez. Yıllardır oradan alışveriş yaptığım halde hiçbir sıkıntı yaşamadım. Tüm ürünler sıfır geldi. Hem elektronik hem sportif birçok ürün aldım, tüm telefonlarımı oradan aldım c7 Pro, Gear S3 frontier, level u bluetooth kulaklık, bilgisayar toplama malzemelerim, spor malzemeleri, kondisyon makineleri, sağlık ürünleri, Gıda-giyim vs. ürünleri hiçbir sıkıntı olmadı. Bir ürünün hepsiburada.com'da daha pahalı fakat başka sitede daha ucuz olduğu halde, hepsiburada.com'a güvendiğim için oradan aldım. Kolay kolay bir yere güvenmem. Durumu bildirirsen, gerekli işlemleri yaparlar. Her yerde hatalar olabilir. Önemli olan, hatalara çözüm bulabilmektir.

Son düzenleme: