Hepsiburada.com Samsung Note Fe Rezaleti!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Sebep belirtmek zorunda değilsin. Sebepsiz yere iade edebilirsin ama hasarlı geldiğini yine de belirt istersen sana hasarlı gönderdi demesinler.
Kolay iade meselesini yap kodu al gönder. (kod verecekler sonra tüketici mahkemesine git kargo kutusu ile gelen faturayı kes tüketici mahkemesine gotur tabi müşteri hizmetlerini tekrar ara önce )
Öncelikle ilginizden dolayı teşekkürler. Fakat ürünü koşulsuz bir şekilde verdikleri süre dahilinde iade ettikten sonra ve tabi bu durumda verdiğim ücreti geri alacağımı düşündüğüm için. Tüketici mahkemesi ile olan durum nedir?

Son durum nedir? Ne yaptınız?
Hepsiburada 1 hafta boyunca devamlı en kısa sürede iletişime geçilecek bahanesi ile oyaladı en sonunda gün içinde dönüş yapılmadığı taktirde thh başvuracağımı söyledim yine dönüş yapılmadı. Ertesi gün iade talebim için numara gönderdiler fakat teknik servise gitmesi gerektiğini söylüyorlar cihazın. Cihazı kullanmama gibi bir durumum söz konusu değil bu taktirde en az yaklaşık 1-2 hafta süresince telefonsuz kalıcam. Bu durumu kendilerine ilettiğimde ise tatmin edici bir cevap alamadım sanırım ikame cihaz verme durumları yok. Teknik servisin ürünün ayıplı gönderilip gönderilmediği konusunda nasıl bir sonuç çıkarabileceklerini aklım almıyor. Sonuç olarak cihazın bana geldiği andan itibaren jelatinsiz ve bir takım önemsiz dahi olsa eksiklikler var. Bu durumun beni uğraştıracağını düşündüğüm için kendime ikame bir telefon ayarlayıp durumu thh ile çözme kararı aldım.

Frosa

Dwayne Rock Johnson
Bu durumlardan sonra durmanız hata... THH'ye başvurup hakkınızı aramaya bakın. Emin olun Hepsiburada'dan daha çabuk çözüme kavuşacaksınız...

Bu tür şikayetler çok duymaya başladım. Hepsiburadadan distribütör garantili dahi olsa ürün almam artık. Açık paket gönder, oyala, suçu müşteriye yükle... güya yılların koca firması. Bu saatten sonra iade alsa ne yazar. İnsanları paraları ile mağdur et, günlerce sıkıntı yaşat, uğraştır, şikayet edilince bir zahmet işlem yap. Hb gitsin Tahtakale ye tezgah açsın.

Kardeşim az sonra kargom gelecek bende hepsi burada dan aldım şimdi senin kdnuya denk gelince korkuyla beklemeye başladım en iyisi açarken baştan sona video çekeyim ne olur ne olmaz İnşallah sorununu çözebilmişsindir çok üzüldüm senin adına

utkuversus

Al Bayrak Aşkı İle!
Yönetici
Moderatör
Kardeşim az sonra kargom gelecek bende hepsi burada dan aldım şimdi senin kdnuya denk gelince korkuyla beklemeye başladım en iyisi açarken baştan sona video çekeyim ne olur ne olmaz İnşallah sorununu çözebilmişsindir çok üzüldüm senin adına
Kargo poşetine kadar çekte bir rezillik varsa direk yüzlerine vuralım.

Karşılaştığın durum moral bozucu, üzücü bir durum; yalnız İnternette Hepsiburada.com kadar anlayışlı, işini hakkıyla yapan bir firma olduğunu zannetmiyorum. Yıllardır oradan alışveriş yaparım, hiçbir sıkıntı yaşamadım. Durumu hepsiburada.com'a bildirirsen, zaten hemen ilgilenirler. Buradan hepsiburada.com'un adını kötülemen gerekmez. Yıllardır oradan alışveriş yaptığım halde hiçbir sıkıntı yaşamadım. Tüm ürünler sıfır geldi. Hem elektronik hem sportif birçok ürün aldım, tüm telefonlarımı oradan aldım c7 Pro, Gear S3 frontier, level u bluetooth kulaklık, bilgisayar toplama malzemelerim, spor malzemeleri, kondisyon makineleri, sağlık ürünleri, Gıda-giyim vs. ürünleri hiçbir sıkıntı olmadı. Bir ürünün hepsiburada.com'da daha pahalı fakat başka sitede daha ucuz olduğu halde, hepsiburada.com'a güvendiğim için oradan aldım. Kolay kolay bir yere güvenmem. Durumu bildirirsen, gerekli işlemleri yaparlar. Her yerde hatalar olabilir. Önemli olan, hatalara çözüm bulabilmektir.

Son düzenleme: