Hepinize Kırgınım Sdn

Haklı mıyım?

• Kullanılan toplam oy
    22

Bu konuyu okuyanlar

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,458
Buralar da veya başka platform da emek vermeye değecek bir zaman da değiliz artık, SDN yeni forum başlıklarını takip ettiysen görmüşsündür 5 -10 yıl önce her tarafımız böylesine akıllı cihazlar yokken veya azken birşey ler paylaşmak keyif veriyordu ama zaman değişti. DH daha beter durumda. Paylaşımın fedekarca yapıldığı bir dönem sona erdi.
Facebook bile yolun sonuna gelecek.
Temporary autonomous zone...
Katılıyorum.Git technopat sosyal e yaz. Nasıl anlatsam... Şey gibi olduk ya biz inci onlar ekşi. Komik gelebilir ama hakikaten böyleyiz. Adamlar bize bi taraflarıyla gülüyor. Sanki burda kaliteli iş bilen insan yok herkes orda. Ama haksızda sayılmazlar. Ben geldiğim zaman çok eski bir tarih olmamasına rağmen mantıkli tartısmalar dönüyordu.Şimdi mobil konulara bile girmiyorum tiksindiğimden sırf burdaki üyelerden dolayı burdayım.

AdminisTraktör

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,171
Katılıyorum.Git technopat sosyal e yaz. Nasıl anlatsam... Şey gibi olduk ya biz inci onlar ekşi. Komik gelebilir ama hakikaten böyleyiz. Adamlar bize bi taraflarıyla gülüyor. Sanki burda kaliteli iş bilen insan yok herkes orda. Ama haksızda sayılmazlar. Ben geldiğim zaman çok eski bir tarih olmamasına rağmen mantıkli tartısmalar dönüyordu.Şimdi mobil konulara bile girmiyorum tiksindiğimden sırf burdaki üyelerden dolayı burdayım.
Bu konuyu unutmuştum bem ya:) Biz sen ders çalışmaya gittin sanalım sen technopat'lerde takıl:)

root61

Müdavim
Reaksiyon puanı
459

Bence forum konsepti eskisi gibi rağbet görmüyor. İdeolojik forum çok.
Ve malesef yaş aralığı lise üstüne çıkmıyor gibi. Küçümsemiyorum tabi paylasmak bilgi alışverişi nde bulunmak onların da hakkı.

Reddit den daha hafif forumdan çok çok uzak, canlı akışlı bir konsept üzerinde çalışıyorum. Daha alfa. Çok dallı budaklı kategorili forum vb pano kültürü face,inst youtube, Twitter kullanan bir neslin dolduracaği yerler değil artık.

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,458
Bu konuyu unutmuştum bem ya:) Biz sen ders çalışmaya gittin sanalım sen technopat'lerde takıl:)
Technopatta falan takıldığım yok.Uyeliğim de sdn ile aynı zamanlarda açılmıştı.Ben burayı tercih ettim onların şifresini falan bile unuttum.Bilenlerden pc dersleri almak için geri geldim

AdminisTraktör

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,171
Technopatta falan takıldığım yok.Uyeliğim de sdn ile aynı zamanlarda açılmıştı.Ben burayı tercih ettim onların şifresini falan bile unuttum.Bilenlerden pc dersleri almak için geri geldim
Bence ders çalışmalısın... Hayatını kurtar...

AdminisTraktör

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,171
Tabi ki... Zaten çalışıyorum ama ne zaman alacağım şeyleri bilmeden alirsam hep kotü oluyor.Onun için işi kavrayıp ta almayı planlıyorum.Tabi dolar rahat durursa.
Pc alırsan ders çalışamayacağını biliyorsun değil mi?

AdminisTraktör

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,171
Oyun oynamayacağımı program çalıştırmayacak kadar düşük potansiyelli ve yedekleme ödev ofis işlerini yapmak için alacağımı biliyorsun değil mi ?
Sen 11. sınıf değil misin? Bu ne ödevi bu kadar... Senin yapacağın konu+soru

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,458
Sen 11. sınıf değil misin? Bu ne ödevi bu kadar... Senin yapacağın konu+soru
Aynen de zaten bir tek benim odevler de değil kardeşlerimin de var ustelik ben çalıştım şimdi dönem başlayana kadar kisa bir zamanım var bir iki bir şeyle vakit gecireyim diyorum.Yardımın ve ilgilendiğin için çok teşekkur ederim.

Ahmetcan26

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Sdn üyeleri resmen kendini geliştirmemek içi elinden geleni yapıyor. Biri yardım konusu açtığında herkes yardım ediyor ama biri öğretici açıklayıcı bir konu açtığında sadece moderatörler destekçi oluyor.

Mesela kendimden örnek vereceğim.

Allahınızı severseniz Android Cihazlarda Root İşlemi bu konuya bu destek nedir ya. Belki Türkiye değil tüm dünya tarihinin en açıklayıcı root rehberini tam 4 saatte yazdım ve sadece mod arkadaşlarım destekçi olmuş. Halbukisi bu konudan sonra belki 20 ye yakın nasıl root yapabilirim konusu açılmış ve bir insan kulu sabitteki bu konunun linkini atmamış.

Ve bunuda geçtim kimse kendini geliştirmeye çalışmıyor yada kimse başkalarının gelişmesi için açıklayıcı eğitici konu açmıyor. Son bir ayda bıktım artık açtığım konuların güme gitmesinden o kadar kulakiçi ana konu açtım ve daha bir kişi kulakiçi kulaklık yardımı için konu açanlara konumun linkini atmadı.

Ve bunun dışında sdn olarak kendimizi geliştirelim diye konusu Her Sdn Üyesi Bir Teknoloji Alanında Uzmanlaşsın açtım. Ama sonuca bak ki kimse destek vermemiş. Eğer ilgilenen olsa yetkililerden destek istiyecektim konumu düzenlemesi için.

Bunların dışında android ile ilgili geliştirmelerimin bir kaçını burada palaşmayı denedim ancak uygun kitle bulamadım.

Ben sdn forumda kimsenin faydalı konu açmamasından ve faydalı konulara destek vermememesinden size kırgınım sdn hepinize kırgınım, hemde çok kırgınım.

@Murat Burç
@lgsever
@Mustafa Deliktaş
@Durmuşkandemir
@Sucrofe
@Halktan Biri
@nextman
@Cyb3r_K1ng
@ConfickerBelasi
@Mrtaltg
@IDAHO
@Görkem Say
@Death Mark
@by efsane
@SONG JOONG KI
@utkuversus
@Ben Kenobi
@Türkçesever
@Gökçe Asena
@Creative
@Forumun Ağası Finix
@colite
Haklısın bilader.Bu saydıklarının hepsi gereksiz.Ben de gereksiz yere ban yedim.Sitede doğru düzgün birkaç kişi kaldı.
@utorrent72
@Tuğ-han ,onu da pek görmüyorum.
Başka da var 3-4 kişi ama saymıyıcam gerek yok.Gereksiz!!!
Ben bu sitede birkaç yararlı gerçekten faydalı insanlar olduğu için duruyorum yoksa çoktaan göremezdiniz beni burada.
Gereksiz kaynıyor %100 hak veriyorum bu konuda !!
Diyicek başka kelime yok bunun üstüne !!