HdTurk.de Üyelikler Kısa Süreliğinde Açılmıştır.

Bu konuyu okuyanlar

leonix

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Arkadaslar kisa sureligine uyelikler acildi HdTurk.de

Ame_63

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Son düzenleme:

furkaan01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar davetiye kodu alabilir miyim? Mail adresim [email protected]
71999
Hız testi sonucu

koyal32

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba;
Davetiye kodu alabilirmiyim,teşekkürler...

RuLing01

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
8
Broadcity.in uyelıklerı acıktır

leonix

Asistan
Reaksiyon puanı
6
uyelikler kisa zaman icin acik uye olunabilir

ec86

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Gerçekten çok kaliteli bir site. Piyasada önce hdt paylaşıyor, sonra diğerleri ondan alıp paylaşmaya başlıyorlar. Tek kötü yanı seed etmekte sıkıntılı. Haliyle kimseye seed edilmeyince ratio düşüyor.

aydostman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar;

Türkiye deki birçok Torrent Sitesinin aksine hedeflerimizi açılmadan önce yönetim kadromuzla birlikte belirledik. Hiçbir işimizi şansa bırakmadan yoğun çalışma tempomuzla " Daha iyisi nasıl yapılır ? " ilkesini benimseyerek misyonumuzun ilkelerini düzenledik.

Üye Alımımız kapalıdır..ÜYE olabilmek için siteye VİP veya Süper VİP olarak katılabilirsiniz .
Bunun için yönetime site üzerinden mesaj gönderebilirsiniz.
Üye olan her kişiye 1 adet davetiye ve 10GB Upload Kredisi ekleniyor. HdT Rip Grubumuz sizler için değerli zamanlarından çalarak Rip yaparak hizmetlerini sunmaktadır. Sitemizde Görev almak isteyenler için gerek DJ, gerek Ripper, gerekse uploader olmak üzere Kapımız sonsuza kadar açıktır. Yöneticilerimiz sürekli aktif olmakla beraber, sizleri en hızlı biçimde anlayıp, sorunlarınızı çözüme kavuşturabilecek kapasiteye sahip niteliktedirler.

Eğer sizde biran önce aramızda yerinizi almak istiyorsanız HDTURK'e hoşgeldiniz | HDTURK bekleriz...

" Güncel Paylaşımın Tek Adresi " diyerek çıktığımız bu yolda sizleride aramızda görmekten onur duyarız. Gelin çıktığımız bu yolculuğumuza sizde katılın.

HDTURK'e hoşgeldiniz | HDTURK

Sevgi Ve Saygilar HDTurk.de Yönetimi.
DAVETİYE KODU ALABİLİRMİYİ[email protected]

Elci_63

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Gerçekten çok kaliteli bir site. Piyasada önce hdt paylaşıyor, sonra diğerleri ondan alıp paylaşmaya başlıyorlar. Tek kötü yanı seed etmekte sıkıntılı. Haliyle kimseye seed edilmeyince ratio düşüyor.
Ben hesabıma giremiyorum bana yardımcı okurmusunuz