HDD yada flashtan silinen videoları kurtarma

Bu konuyu okuyanlar

ZUM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
öncelikle selamün aleyküm herkese videolarımı kaybettim sony vegas ile renderlanıp masaüstünde idi yer kaplamaması için flasha aktardım flash tarafımdan habersiz şekilde videolar silinip shift delete yapıldıktan sonra üstüne 3 farklı klasör şeklinde şarkı eklenmiştir birkaç program ile tarama sonucu çoğu videolarımı görebiliyorum fakat kurtarmayı sağlıyamadım recuva yaklaşık tüm videolarımı gördü fakat geri kurtaramadı rstudio ile denedim 4video aldım 1tanesi çalışmıyor bir diğeride yarısı bozuk şeklinde geldi bunun daha sağlıklı bir yönetemi varmıdır arkadaşlar, Hdd'den kurtarma daha sağlıklı diyorlar fakat nasıl yapıcağımı bilmiyorum. Lütfen konuyla ilgili bilen üstadlarımız yardımcı olmalarını önemle arz ediyorum. Teşekkürler

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,091
Bir ara başka forumda konu açmıştım. Direk yapıştırıyımde sende nasiplen konudan. Program efsane birşey. Videonuda kendim çekmişim :)

Güzel bir Programa denk geldim. Kalitesini görmüş oldum. 16gb Micro sd kartım çöktü içine iki adet büyük iso dosyası attığıma göre. İso dosyasının canı cehenneme önemli küçük yazı dosyalarım vardı İçerisinden kurtarmak için disklerimde bulunan kurtarma programlarını denedim.

Sakın ola bozulan diski formatlıyım demiyesiniz. Recover bir halt yapamaz.

Güzel bir programa denk geldim sonunda İsmi - Recover My Files v4.9.4 (1343)

Sd kartın içinde nasıl koymuştum dosyaları öylede bulup önüme sundu. Videoda görebilirsiniz tarama aparılıyor. Şimdilerde bitti taraması.

Kaynak: https://youtu.be/o9LY4FKKOq0

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
öncelikle selamün aleyküm herkese videolarımı kaybettim sony vegas ile renderlanıp masaüstünde idi yer kaplamaması için flasha aktardım flash tarafımdan habersiz şekilde videolar silinip shift delete yapıldıktan sonra üstüne 3 farklı klasör şeklinde şarkı eklenmiştir birkaç program ile tarama sonucu çoğu videolarımı görebiliyorum fakat kurtarmayı sağlıyamadım recuva yaklaşık tüm videolarımı gördü fakat geri kurtaramadı rstudio ile denedim 4video aldım 1tanesi çalışmıyor bir diğeride yarısı bozuk şeklinde geldi bunun daha sağlıklı bir yönetemi varmıdır arkadaşlar, Hdd'den kurtarma daha sağlıklı diyorlar fakat nasıl yapıcağımı bilmiyorum. Lütfen konuyla ilgili bilen üstadlarımız yardımcı olmalarını önemle arz ediyorum. Teşekkürler

Merhaba;
Silinen Dosyaları Geri Getirmek - Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net

Bu haberde de bahsedilen Recuva programı ile deneyin.