HDD önerisi ?

Bu konuyu okuyanlar

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Merhaba;

Toshiba daha iyidir. Bende de buna benzer Toshiba disk var. Seni pişman etmez. ;)

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Bim'e 26 Ocak'ta 1TB Seagate HDD gelecekmiş. Ona bakmanı öneririm. Fiyatı da 219,90 TL.
bim-26-ocak-2018-aktuel-katalogu.jpg

---- Mesajlar birleştirildi ----

@Frosa

Son düzenleme:

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
www.epey.com/tasinabilir-disk/toshiba-canvio-connect-ii-1tb.html

Seagate Backup Plus Slim
Hangisini almalıyım ? Ayrıca toshiba battı falan diyorlardı.Kalan ürünler mi bunlar acaba ? Seagate düşünüyorum ben büyük ihtimal.

@Halktan Biri
@Murat Burç
@Cyb3r_K1ng
yardımlarınız bekliyorum.

@eronis
Seagete baka bilirsin ama battığını durmadım bende toshiba var usb 3.0 uzun zamandır kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım ayrıca wd markası da çok başarılı işler yapıyor

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
Seagete baka bilirsin ama battığını durmadım bende toshiba var usb 3.0 uzun zamandır kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım ayrıca wd markası da çok başarılı işler yapıyor
Saol sence hangisini alayım.

Bim'e 26 Ocak'ta 1TB Seagate HDD gelecekmiş. Ona bakmanı öneririm. Fiyatı da 219,90 TL.
Ekli dosyayı görüntüle 33196

@Frosa
Çok saol bakayım bir onun dışında yukarda verdiklerimden hangisini alayım.

Ekli dosyayı görüntüle 33196

@Frosa
Çok saol bakayım bir onun dışında yuka
Merhaba;

Toshiba daha iyidir. Bende de buna benzer Toshiba disk var. Seni pişman etmez. ;)
Saol.

Son düzenleme:

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Saol sence hangisini alayım.

Çok saol bakayım bir onun dışında yukarda verdiklerimden hangisini alayım.

Çok saol bakayım bir onun dışında yuka

Saol.
Kardeşim sen ya seagate markasına ya da özellikle tavsiyem olan wd markasına bak hangisi sana uyarsa bana gönder adresini özelliklerine bir bakayım uzun zamandır HDD araştırmadım. Ama wd kesinlikle öneririm. Bir de bir çok markanın kutusundan çıkarttığın zaman için deki sürücü markası uyduruk ürünler oluyor ama bu firmalar kendisi zaten kaliteli üretici böyle birşey yapmaz sanırım.

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
Kardeşim sen ya seagate markasına ya da özellikle tavsiyem olan wd markasına bak hangisi sana uyarsa bana gönder adresini özelliklerine bir bakayım uzun zamandır HDD araştırmadım. Ama wd kesinlikle öneririm. Bir de bir çok markanın kutusundan çıkarttığın zaman için deki sürücü markası uyduruk ürünler oluyor ama bu firmalar kendisi zaten kaliteli üretici böyle birşey yapmaz sanırım.
Saol bakayım ben bir.

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
Arkadaşlar Toshiba canvio connect 2
1 TB modelini aldım.Gayet memnunum tavsiye ederim.Eğer alır almaz biçimlendircekseniz uyarayım içinde bir backup programı var kurduktan sonra ne yapacaksanız yaparsınız.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Arkadaşlar Toshiba canvio connect 2
1 TB modelini aldım.Gayet memnunum tavsiye ederim.Eğer alır almaz biçimlendircekseniz uyarayım içinde bir backup programı var kurduktan sonra ne yapacaksanız yaparsınız.
Hayırlı olsun kardeşim bende aynı markanın hdd sini kullanıyorum