HD uydu alıcı tavsiyesi lazım

Bu konuyu okuyanlar

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Eski bir uydu alıcıyı emekliye ayırmaya karar verdik ve onun yerine yeni bir tane almayı düşünüyoruz. Uydu konusunda bilgili olan kişilerden HD ve uzun ömürlü bir cihaz önerisi bekliyorum. Fiyat 100 tl'yi geçmezse iyi olur.
clear.png

USB ya da uydudan güncellemeli
tkgs. otomatik biss olursa iyi olur.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Bütçeyi arttırmalisin .

malatya

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Next Minix HD Black + Plus aldım ben denemedim ama genelde güzel diyorlar.tkgs varmış..

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
İstediğin bütün özellikleri taşıyan bir makine 100 liraya bulursan haber ver . 170 -200 lirayı gözden çıkar güzel tavsiyeler gelir. He 100 liraya olsun diyorsan kullandığım makine var jameson js 2017 tgks filan yok ama uydu markasının face hesabında bütün yardımı kanal listesini her şeyi paylaşıyorlar ccam ve ip tv olayı da var. Bilinmis marka istiyorsan bütçe up up.

Ayrıca bu uydu alıcının en sevdiğim özelliği .iso kalıbındaki filmleri açabiliyor olması, bütün dosya formatlarını açıyor. İçerisinden 2 kumanda çıkıyor malzeme kumandaların kalitesi çok iyi diyemem.

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Next Minix HD Black + Plus aldım ben denemedim ama genelde güzel diyorlar.tkgs varmış..

Teşekkürler. Biraz da yorumlara baktım internetten ve sipariş verdim hepsiburada.com dan. 86 tl ye geldi.

malatya

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Teşekkürler. Biraz da yorumlara baktım internetten ve sipariş verdim hepsiburada.com dan. 86 tl ye geldi.
86 tlye nasıl aldın ben 120 liraya aldım gittigidiyordan.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

adoganses

Doçent
Reaksiyon puanı
28
next minix hd cool öneririm. bu serinin en beğenilen cihazı ( uydudan otomatik güncelleme ve tkgs manuel var)
next minix black + plus en çok satılan cihazlardan birisi. (uydudan otomatik güncelleme ve tkgs otomatik var)
next minix hd combo yeni çıkan diğerlerinden üstün bir ürün, karasal yayına uyumlu tek cihaz (uydudan otomatik güncelleme var)

sdmh

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Dünyanın parasını verdim. HD uydu alıcı aldım. Birkaç sefer güncelledim. Dün baktım Plus'u çıktığı için yeni güncellemesi yok.
Bu sebeple bence çok para vermeyin. Yenisi çıktımı eskisini tanımıyorlar

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Hepsiburada.com da 119 tl yazıyordu. Sepete ekleyince 98,75 tl gibi bir şey oldu, ödeme kısmına gelince de karttan puan kullandım 86tl ye geldi.

derya1978

Asistan
Reaksiyon puanı
26
s.a arkadaşlar neta 6400 hd uydu alıcı almayı düşünüyorum bu uydu alıcı ile türksat taki tüm ücretsiz hd kanalları izleyebilirmiyim tv modelim budur Samsung T22B300 56 Ekran Full HD LED TV Monitör

http://www.bimeks.com.tr/urun/124220...v-monitor.aspx

bu tv modeli ile hd kanallar bu uydu alıcısı ile izleniyormu

bu uydu alıcısı nasıl yorumlarınız nedir tkgs lı deniliyor tg-kgs olarak kanallar digitürk gibi geliyor yoksa ben kendim istediğim kanala düzenleyebiliyormuyum teşekkürler

fatihmc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
s.a arkadaşlar neta 6400 hd uydu alıcı almayı düşünüyorum bu uydu alıcı ile türksat taki tüm ücretsiz hd kanalları izleyebilirmiyim tv modelim budur Samsung T22B300 56 Ekran Full HD LED TV Monitör

http://www.bimeks.com.tr/urun/124220...v-monitor.aspx

bu tv modeli ile hd kanallar bu uydu alıcısı ile izleniyormu

bu uydu alıcısı nasıl yorumlarınız nedir tkgs lı deniliyor tg-kgs olarak kanallar digitürk gibi geliyor yoksa ben kendim istediğim kanala düzenleyebiliyormuyum teşekkürler

neta 6400 modelınde tkgs kanalları otomatık yukler
tkgsyı kapalı konuma alırsan kanal taşıma yapabılırsın