HD-torrents davetiye dağıtımı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

oponte

Asistan
burdan davetiye alanların hepsi banlanacak gibime geliyor
Bunu bildiğim ve bende sıkıntı yaşamamak için sadece işi bilenlere gönderirim.Hala 3 tane davetiyem var ve yarın iptal olacak.Kullanmasını bilmeyenlere göndereceğime iptal olsun daha iyi.

oponte

Asistan
Öğrendikten sonra kullanmaya başlar o da bi alternatif
Tabiki haklısın.Bi yerden başlamak lazım ama hd-torrents.org bi başlangıç için kullanılabilecek bir tracker değil.Zaten sıkıntı da burada.Kolay kolay davetiye vermeyen ve davetiyesi ve ender bulunan sitelerden.Hızları ise muazzam.Bu yüzden eğer ki amaç başlangıç ise sana fano.in,scenetime,datascene veya herhangi bi türk trackerını tavsiye ederim.

grooveagent

Üyecik
Var yıllardır kullandıklarım da teknik kelimeleri bilmiyorum ancak vakti zamanında kullandık hala da kullandıklarım var arkadaşlarımın benim yok ama ban yememek için ip yakalanması olmasın diyr kendime davet atıp üye olmadım ama yeni sitelerde gerekiyor tabiki yoksa bütün gün down yapıp kapatmıyoruz açık kalıyor aylarca hatta seer mi ne o heralde o anlama geliyorda sıkıntı yok ama sonucta sende kendini düşünüyorsun ban yerse biri seni etkiliyor kefil oldugun için sıkıntı yok bu durumdada tapacak bişe yok kişisel karar

terekeme19

Üyecik
awesome hd davetiyes, arıyorum.
karşılığında hd torrents davetiyesi gonderebilirim

- - - Mesaj Güncellendi - - -

elimde hd-torrents davetiyesi var awesome-hd, chd,bitmetv vb. ayni seviyede davetiye ile takas edebilirim. pm'den ulasabilirsiniz.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

elimde hd-torrents davetiyesi var awesome-hd, chd,bitmetv vb. ayni seviyede davetiye ile takas edebilirim. pm'den ulasabilirsiniz.

sefer67

Üyecik
yenidavetiyeleri burdan yayınlıyacam şimdilik davetiye kalmadı takipte kalrısanız gelecektir saygılar

stat counter