Haziran Ayında Ne Aradık?

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Google, tüm ülkelerde en çok aranan kelimeleri yayınladı. Türkiye'deki internet kullanıcılarının en çok aradıkları ilk 15 kelimeyi, sizleri için listeledik.

Google, bu ay gecikmeli de olsa tüm dünyadaki ülkeleri baz alarak en çok aranan kelimeleri yayınladı. Ülkemizde en fazla merak edilen kelimeler arasında popüler şarkıcılardan ve amatör şarkılardan tutun da askerlik ve OGS'ye kadar bir çok konu var. Tüm bu kelimeleri bir galeri eşliğinde sizinle paylaşıyoruz. İşte, Haziran ayında Türkiye'deki internet kullanıcılarının en çok aradığı kelimeler.

İzleyin

Hazırlayan: Hakkı Alkan
SDN - http://shiftdelete.net

doctor

Asistan
Reaksiyon puanı
3

Troy nasılsın, bayadır takılmıyordum foruma.Yakında askere gideceğim zaten. Sizleri çok özleyeceğim...

(Bu arada sansal80 diye bi kullanıcı vardı en son , akıbeti ne oldu?)

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
gercekten güzel olmuş resimli anlatım elinize sağlık :)

gene farklılıgımızı ortaya koymuşuz ama şu üç şey hala popüler futbol, cinsellik, arkadaşlık siteleri :)

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
özel mesaj gibi oldu mesajın :)

iyiyim. ofisimizi açmakla meşgulüz bir yandan da sitemizi güncel tutmakla.

O kullanıcımız 22 Temmuz'a kadar yasaklı idi. Kendisi giriş yapabilir an itibarı ile.

Askere gidince de SDN'e girebilirsin. Bulursun sen bir yolunu. Komutanlarının üyelikleri var biliyorum ben :D |) :}

Sheythun

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Troy her gün google'ı inceliyorum bu haberi benden önce girdin ya ne diyeyim sana, helal olsun :) ... Ağustos geldi hâlâ haziran verileri ortada yok diye üzülüyordum :D Zırtpırt bakınıyordum bi baktım anasayfada :D

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Burak Barbak dedi ki:
Troy her gün google'ı inceliyorum bu haberi benden önce girdin ya ne diyeyim sana, helal olsun :) ... Ağustos geldi hâlâ haziran verileri ortada yok diye üzülüyordum :D Zırtpırt bakınıyordum bi baktım anasayfada :D

Kendi içimizde yarışıyor olmamız ne güzel ;)

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
ya üşendim resimlere bakmaya google dan statistics diye aratıp buldm nihahaha (&) (&)
ama sonuçlar oldukça şaşırtıcı :R
hepsi grubu dizi ile birlikte popülerliklerini arttırmışlar ve baya asker adayları var sanırım ^^
diğer sonuçları yorumlamıycam :L

Sheythun

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Jojoba dedi ki:
ya üşendim resimlere bakmaya google dan statistics diye aratıp buldm nihahaha (&) (&)
ama sonuçlar oldukça şaşırtıcı :R
hepsi grubu dizi ile birlikte popülerliklerini arttırmışlar ve baya asker adayları var sanırım ^^
diğer sonuçları yorumlamıycam :L

aşkolsun biz üşenmeyelim galeri yapalım sen bakmaya üşen... iki kere tıklayacan bitio hemen...

emelden

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Biraz önce arkadaşlarla cafede otururuken google da en çok arananlar niye muhabbet vardı.(nerden çıktığsa, sanki başka dedikodu yok :))''Baktım, en çok beni aramışsın internette nerelere takıldığımı öğrenmek için.'' diye kavga edenler bile vardı aramızdaki aşıklardan :D Arkadaşıma müjdeyi vereyim SDN açıkladı en çok arananları yok öyle birşey diyim :) :p

Hepsi bir tarafa çok güzel hazırlanmış haber, resimlerde eklenince süper olmuş ;)

Downsat

Müdavim
Reaksiyon puanı
64
emelden dedi ki:
Biraz önce arkadaşlarla cafede otururuken google da en çok arananlar niye muhabbet vardı.(nerden çıktığsa, sanki başka dedikodu yok :))''Baktım, en çok beni aramışsın internette nerelere takıldığımı öğrenmek için.'' diye kavga edenler bile vardı aramızdaki aşıklardan :D Arkadaşıma müjdeyi vereyim SDN açıkladı en çok arananları yok öyle birşey diyim :) :p

Hepsi bir tarafa çok güzel hazırlanmış haber, resimlerde eklenince süper olmuş ;)
:D :D

Son mesajlar