Hazır site kurarak para kazanmak (Bayii Hosting)

Bu konuyu okuyanlar

willcalls

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba.

Benim çok web tasarım bilgim yok fakat yıllardır ufak düzenlemeler ve amatör logo tasarımlarıyla eşe dosta hazır siteler kurarım. Bayii hosting paketi kullanıyorum. Bu işten bir miktar da olsa para kazanmışlığım var. Benim fikrinizi almak istediğim konu ben bu işi ticarete döksem para kazanır mıyım? Yani sıfırdan site tasarımı yapamıyorum ama her türlü portalı, forumu ve hazır siteyi eksiksiz ve özgün şekilde kurabilir, istenilen şekilde düzenlemeler yapabilirim.

Sizce web tasarım altında bu tür satış yapsam insanları kandırmak mı olur? Çünkü ben kodlamıyorum hazır kuracağım denildiğinde müşterilerin ne tepki vereceği az çok belli, muhtemelen başka bir yere yönelecekler.

Malatya'da yaşıyorum ve burada bu işi yapan pek insan yok. Instagram, Facebook gibi mecralara reklam vererek müşteri kitlesine ulaşabileceğimi düşünüyorum fikriniz nedir?

GmoVirtue

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aslında iş açısından çok geniş bir alan ama genel olarak kişisel sitelere pek önem verildiğini düşünmüyorum malesef ülkemizde.Umarım bulabilirsin dostum bol şans.