Hazır menü kodu:

Bu konuyu okuyanlar

Lapassion

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Alt alta sıralanan bir menü yaptım sizinle de paylaşayım dedim.Bu koddaki eksiklikler ya da eklemek istediğiniz şeyleri belirtirseniz mutlu olurum.Bu tür bir menünün nasıl yapıldığını bilmeyenler varsa diye video da hazırladım ona da buradan ulaşabiliirsiniz kod aşağıdadır.
önizleme için buraya tıklayabilirisiniz.
HTML:
<html>
<head>
<style type="text/css">
#kutu {
height: 30px;
width: 150;
background-color:black;
border:1;
border-style:solid;
border-color:white;
}
#kutu:hover{
background-color:darkred;
border:1;
border-style:solid;
border-color:green;
}
#kutu a{
color:white;
font-size: 19px;
font-weight: bold;
font-family:"Times New Roman"

}
#kutu a:hover{
font-size:21px;
font-family:Arial;
}
</style>

</head>

<body>

<div id="kutu" onclick="location.href='yönlendirilecek adres'" >  <a> KATEGORİ 1  </a>  </div>
<div id="kutu" onclick="location.href='yönlendirilecek adres'" >  <a> KATEGORİ 2  </a>  </div>
<div id="kutu" onclick="location.href='yönlendirilecek adres'" >  <a> KATEGORİ 3  </a>  </div>
<div id="kutu" onclick="location.href='yönlendirilecek adres'" >  <a> KATEGORİ 4  </a>  </div>
<div id="kutu" onclick="location.href='yönlendirilecek adres'" >  <a> KATEGORİ 5  </a>  </div>
<div id="kutu" onclick="location.href='yönlendirilecek adres'" >  <a> KATEGORİ 6  </a>  </div>
<div id="kutu" onclick="location.href='yönlendirilecek adres'" >  <a> KATEGORİ 7  </a>  </div>
<div id="kutu" onclick="location.href='yönlendirilecek adres'" >  <a> KATEGORİ 8  </a>  </div>
<div id="kutu" onclick="location.href='yönlendirilecek adres'" >  <a> KATEGORİ 9  </a>  </div>
</body>
</html>
Bunu E-postayla Gönder
BlogThis!
Twitter'da Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Pinterest'te Paylaş

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Ayrıntılı güzel bir anlatım olmuş. Teşekkürler. Ben hazır menü kullanıp üzerinde oynamalar yapanlardanım daha çok :)
MDB Bootstrap componentsleri kullanıyorum. Tavsiye ederim. Kolay gelsin.