Hazine Berat albayraga verildi

Bu konuyu okuyanlar

İsyankar97

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Dolar suan 4,85 lira inşallah 6 lira olur

bu halka mustehak

merkez bankasinida hazineye baglamislar

suyunda ulasimda ziirvelere ulasacak ekonomi

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Berat Albayrak kimdir? İşte Berat Albayrak biyografisi...

Berat Albayrak, 1978 yılında İstanbul'da doğdu. Babasının adı Sadık Albayrak'dır. Aslen Trabzon'un Of ilçesinin Yenice köyündendir.

Liseyi Özel Fatih Koleji'nde okudu. İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü'nden mezun oldu. Daha sonraki yıllarda 2002 yılında New York'taki Pace Üniversitesi Lubin School of Business'te finans üzerine yüksek lisans yaptı.

MBA (Master of Business Administration; İşletme Yönetimi Yüksek Lisansı) eğitimi sırasında Çalık Holding bünyesinde görev yaptı. Türkiye'ye döndükten sonra enerji kaynaklarının finansmanı üzerine bir de doktora yaptı.

1999 yılından itibaren de Çalık Grubu'nun yurtiçi ve yurtdışı şirketlerinde çeşitli görevlerde çalıştı. 2002 yılında çalıştığı Çalık Holding'in ABD ofisinde Finans Direktörlüğü yaptı. 2006 yılında Türkiye'ye döndü ve Çalık Holding'in Mali İşler Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirildi.

2007 yılında 29 yaşındayken Çalık Holding'e (CEO) Genel Müdür olarak görevlendirildi. Aynı zamanda grup içi firmalarda da Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptı.

Recep Tayyip Erdoğan'ın damadı olan Çalık Holding Üst Yöneticisi (CEO) Berat Albayrak 2013 yılı sonu itibari ile bu görevinden ayrıldı.

Bakan Berat Albayrak, 9 Nisan 2014 tarihinde kurduğu BTİ Eğitim Kurumları şirketinde Yönetim Kurulu Başkanlığı yaptı.

2 Ekim 2014 tarihinde abisi Serhat Albayrak ve Ömer Faruk Kalyoncu ile birlikte “Nun Eğitim ve Kültür Vakfı'nı” kurdu.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Berat Albayrak’ın özgeçmişi yukarıdaki gibidir.
Berat Albayrak’ı beğenmeyerek laf atan kişinin eğitimi, uzmanlığı ve kapasitesi merak edilmektedir...

Son düzenleme:

Usain

SpaceX
Emektar
Reaksiyon puanı
15,050

Berat Albayrak, 1978 yılında İstanbul'da doğdu. Babasının adı Sadık Albayrak'dır. Aslen Trabzon'un Of ilçesinin Yenice köyündendir.

Liseyi Özel Fatih Koleji'nde okudu. İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü'nden mezun oldu. Daha sonraki yıllarda 2002 yılında New York'taki Pace Üniversitesi Lubin School of Business'te finans üzerine yüksek lisans yaptı.

MBA (Master of Business Administration; İşletme Yönetimi Yüksek Lisansı) eğitimi sırasında Çalık Holding bünyesinde görev yaptı. Türkiye'ye döndükten sonra enerji kaynaklarının finansmanı üzerine bir de doktora yaptı.

1999 yılından itibaren de Çalık Grubu'nun yurtiçi ve yurtdışı şirketlerinde çeşitli görevlerde çalıştı. 2002 yılında çalıştığı Çalık Holding'in ABD ofisinde Finans Direktörlüğü yaptı. 2006 yılında Türkiye'ye döndü ve Çalık Holding'in Mali İşler Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirildi.

2007 yılında 29 yaşındayken Çalık Holding'e (CEO) Genel Müdür olarak görevlendirildi. Aynı zamanda grup içi firmalarda da Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptı.

Recep Tayyip Erdoğan'ın damadı olan Çalık Holding Üst Yöneticisi (CEO) Berat Albayrak 2013 yılı sonu itibari ile bu görevinden ayrıldı.

Bakan Berat Albayrak, 9 Nisan 2014 tarihinde kurduğu BTİ Eğitim Kurumları şirketinde Yönetim Kurulu Başkanlığı yaptı.

2 Ekim 2014 tarihinde abisi Serhat Albayrak ve Ömer Faruk Kalyoncu ile birlikte “Nun Eğitim ve Kültür Vakfı'nı” kurdu.

Berat Albayrak’ı beğenmeyerek laf atan kişinin eğitimi, uzmanlığı ve kapasitesi merak edilmektedir...
Bu hayatta en istemediğim şey tükürdüğümü yalamak. Siz tükürdüğünüzü yalayacaksınız. Gün gelir devran döner. Her şey açığa çıkar.

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882

Bende sizin bu dar kafa zihniyetinize hayranım.

Dünyada adalet konusunda rezalet haldeyiz. Yatırımcılar güvenmiyor bu ülkeye. Yolsuzluk, ihaleye fesatlık son safhada. Dış yatırımcıya güven veremiyoruz.

Merkez bankasının ne iş yaptığı belli değil ülkede. Siyası baskılar üst düzeyde.

Yıllarca süren ohal var.

Sonra da yabancı yatırımcıya "Başkanın damadı artık hazinenin başında" ifadesini verdiğinde yabancı yatırımcıda "" Aaa hemen araştırmalıyım bu adam kimmiş, damadı olsa nolur işini iyi yapsa nolur" mu diyecek ?

Cidden bu dar kafalar yüzünden dolar dur durak bilmeden yükseliyor. Ekonomi damadağın oldu.

Gelmiş bir de burda hala utanmadan, sıkılmadan savunabilecek yüzünüz var.

Cahillik = Dolar 8.5

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Bu hayatta en istemediğim şey tükürdüğümü yalamak. Siz tükürdüğünüzü yalayacaksınız. Gün gelir devran döner. Her şey açığa çıkar.

Bak arkadaşım ben orada ne yazdım?

Bakan beyin özgeçmişi verdim.

Türkiye’de o koltuğa çok daha layık binlerce kişi vardır.

Lakin bakanın kim olacağını da siyasi irade belirler...

Bakan beyi beğenirsiniz beğenmezsiniz.

Henüz ekonomi alanında hiç bir icraatını görmediğiniz birisi için sanki hiç bir vasfı yokmuş, bakkal çırağını getirmişler bakan yapmışlar gibi konuşmak haksızlıktır.

Adamın özgeçmişi ortada.

Ne yapıp ne yapmayacağını göreceğiz.

Elhamdülillah biz birileri başarısız olsun diye dua edenlerden değiliz...

Aksine başarılı olsun ki ülkemiz kalkınsın...

Usain

SpaceX
Emektar
Reaksiyon puanı
15,050
Son düzenleme:

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Bende sizin bu dar kafa zihniyetinize hayranım.

Dünyada adalet konusunda rezalet haldeyiz. Yatırımcılar güvenmiyor bu ülkeye. Yolsuzluk, ihaleye fesatlık son safhada. Dış yatırımcıya güven veremiyoruz.

Merkez bankasının ne iş yaptığı belli değil ülkede. Siyası baskılar üst düzeyde.

Yıllarca süren ohal var.

Sonra da yabancı yatırımcıya "Başkanın damadı artık hazinenin başında" ifadesini verdiğinde yabancı yatırımcıda "" Aaa hemen araştırmalıyım bu adam kimmiş, damadı olsa nolur işini iyi yapsa nolur" mu diyecek ?

Cidden bu dar kafalar yüzünden dolar dur durak bilmeden yükseliyor. Ekonomi damadağın oldu.

Gelmiş bir de burda hala utanmadan, sıkılmadan savunabilecek yüzünüz var.

Cahillik = Dolar 8.5

Size daha önce hakaret ettiğimi hatırlamıyorum.

Forumda tek hakaretim FETÖ’ye olmuştur onu da zaten sildiler!

Şimdi ben de size hakret mi edeyim?

Elbette ben bunu kendime yakıştırmam...

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Size daha önce hakaret ettiğimi hatırlamıyorum.

Forumda tek hakaretim FETÖ’ye olmuştur onu da zaten sildiler!

Şimdi ben de size hakret mi edeyim?

Elbette ben bunu kendime yakıştırmam...

"Bende sizin bu dar kafa zihniyetinize hayranım. "

Yukarı da rezalet ekonomimiz, adaletimiz ve saçma işleyen bir politikamızdan anladığın sadece bu "dar" noktaysa beni haklı çıkardığın için teşşekkür ediyorum.

tiriviriap

Asistan
Reaksiyon puanı
308
Açıktan 2 yıllık büro yönetimi okumuş ama icraatını görmediği birini eleştirecek kadar da ufku açık. Vay be..

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,933

Ben sadece ülkemizde çok daha iyi öz geçmişlere sahip ekonomistler var iken aileden birinin damadın bakan olmasını etik bulmuyorum son kararla yaş üyesi de oldu bu durum başkanlıkla yönetilen demokratik ülkelerde olmaz gibime geliyor.