hayatımda en çok utandığım an

Bu konuyu okuyanlar

oguzhanq

Asistan
Reaksiyon puanı
94
orta okulun son ayları çok yaramaz kavgacı 10günde 1 okulda giden kalanı internet kafelerde geçiren bi çocuktum ama yaşadığım topluma göre çokta anormal olmayan bi durumdu. karşı sınıftan bi kızla sevgili olmuştum bu yüzden okuldan çok kaçmamaya başladıgım zamanlarda kolidorda arkadaşlarla muhabbet ederken okulun en güzel kızını tartışmaya başladık 'bence a kızı okulun en güzeli bence b kızı gibi' bende karşı sınıfa gidip geldiğim için orda gördüğüm rabia diye bi kızı söyledim ve arkamı bi döndüm bizim türkçeci
ve o haftada sınıfa rabia diye bi kız gelmişti. ertesi hafta bu kadının dersindeyiz en arka dörtlüyü kurmuşuz gene derste sohbet ederken hoca bizi kaldırdı benı en önde bu kızla oturttu ama göz ucuyla derste beni kesip duruyo . konuşacak kımse yok uyuyum dedım ki o an bütün zekamı kullandım bu işte bi terslik var diye düşündüm .Sonra bu kolidorda duymuş olabileceğini anladım hoca beni kıza aşık sanıyodu bende hocayı denemek için hocam bari ecemin yanına oturayım dedim yok dedi. bizim ekipteki diğer çocuga sorduttum ona okey dedi. anladım durumu artık uyuyamam da kadın utandıgımı sanıp bizim aramızı yapmak için bi hamle daha yapmasından korkuyorum . utancımdan ne yapacağımı bilemiyorum. derken aklıma bi fikir geldi kızla muhabbet etmeye başladım derste gülüşüyoruz fln kızmıyoda hiç göz ucuyla bakıyo mutlu oluyo ama kıza karşı en ufak bi duygum yok neyse bizim sevgili oldugumuzu sandı okulun son 3 ayı boyunca bende hiç çaktırmadım ama o olay her ne kadar basit gözüksede ne kadar utandıgımı ve geçmişimde nasıl bi yara bıraktıgını anlayamazsınız

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Şahsi görüşüm, utanılacak birşey yok gençliğinde yaşadığın olası şeylerden biri bu :)