Hayat bunaltıcı değilmi ?

Bu konuyu okuyanlar

İsyankar97

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Yaşamaktan gram zevk veya huşu almıyorum.

Oku çalış

işe gir çalış

hep çalış çalış nereye kadar ?

İnsanların amaçlarıda bana saçma geliyor.

Para
Güzel kadın
Güzel yemek
Güzel arabalar
Güzel evler

Hayatın %90ı bu amaçlar ugruna heba oluyor

inanın sokaktaki kediler bile daha degerli

insanoğlu çok degersiz, sokaga bir çıkıyorum, heryer insan, heryer araba bu beni bunaltıyor.

utkuversus

Hondaşk
Emektar
Reaksiyon puanı
13,180

Oku çalış

işe gir çalış

Para
Güzel kadın
Güzel yemek
Güzel arabalar
Güzel evler

insanoğlu çok degersiz, sokaga bir çıkıyorum, heryer insan, heryer araba bu beni bunaltıyor.
Kardeşim sana git intijar et dememizi falanmı bekliyorsun anlamadım? Amacın Trollmü onu hiç anlamadım. Hayata isyan etmen senin faydana değil. Bardağın dolu tarafını bulmaya çalış.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Kendini herhangi bir şeyi beğenmemek ve genel anlamda mutsuz olmak üzerine programlamışsın.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
bardağın dolu kısmına bak gidecek okulun olmayabilirdi yada evin olmayabilirdi...

colite

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,275
Sen sadece dışarıda olanları görüyorsun balık tutmaya git , avlanmaya git avlanma mevsimi içinde ama böyle düşünmek insanı psikolojik rahatsızlığa sürükler.

Sourena

Doçent
Reaksiyon puanı
188
Din para üzerine kurulmuş maske olduğu için ülkemizde normaldir. + Hayır gene mutlu olma ama bu kadar düşünmeye gerek yok bunu yoksa sana zarar...Bana da zarar mesela benim morali bozuldu bu konuda...Ailen var mı evin var mı ekmeğin var mı varsa bunlarla mutlu olmaya çalış bak kendin diyorsun
Para
Güzel kadın
Güzel yemek
Güzel arabalar
Güzel evler
bunlarla mutlu olunmaz ki kendin de biliyorsun abi mutlu olunmayacaksa üzmeye de gerek yok kendimizi...

Sourena

Doçent
Reaksiyon puanı
188
o çöp dediğin adam çok az bilinen ve şarkıda anırmayan bir adamdır bu yüzden çok az dinlenmesi var... Ve şuan 24 yaşında
yaşında annesiz babasız büyüyen yıkılmayan adamdır o abi ve sen çöp diyorsun....

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
o çöp dediğin adam çok az bilinen ve şarkıda anırmayan bir adamdır bu yüzden çok az dinlenmesi var... Ve şuan 24 yaşında
yaşında annesiz babasız büyüyen yıkılmayan adamdır o abi ve sen çöp diyorsun....
James,Kirk bağırmıyor ki...

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
spotify da var ve kasetleri imhotep'de...
dinliyorum...

Gökçe Asena

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,127
Hayatın ne suçu var?... insanoğlu bu kadar sahte olmasaydı geriye bu kadar ıstırap kalmazdı. Hayat insanlardan ibaret değil, bu yönden düşünürseniz yanılırsınız. Hayatı güzelleştiren rengarenk çiçekler, kuşlar ve gökyüzü var... hayatınızın anlamını bulmak istiyorsanız bu seçeneklerde arayın.

Sourena

Doçent
Reaksiyon puanı
188
Bağırmasa ne olur senin Dediğin lafa bak kardeşim...

asimarslan78

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hayat sonunu düşününce yada yapacak birşeyiniz olmadığında sıkıcı bence, öncelikle yaptığınız işten zevk almanız lazım. Ve ön önemlisi ailenize değer vermeniz lazım. Çünkü hayat tek kişilik değil kesinlikle

mrdeltoid

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Zengin olmayı ömür boyu okuyup çalışmaya yeğlerim açıkçası. Hayat zaten çok kısa ve saçma, o yüzden intihar fikri aklınızın bir köşesinde b planı olarak dursun. Ne zaman hayat çok zor, dayanılmaz, sıkıcı hale geldi b planını devreye sokun.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,933

Oku çalış

işe gir çalış

Para
Güzel kadın
Güzel yemek
Güzel arabalar
Güzel evler

Okumak çalışmak senin elinde hiçbirini yapmak zorunda değilsin ki şuan bunları yapıyorsun herhalde anladığım kadarıyla mutsuzsun. Okuma ve çalışma bakalım belki daha mutlu olursun :)

utkuversus

Hondaşk
Emektar
Reaksiyon puanı
13,180
Zengin olmayı ömür boyu okuyup çalışmaya yeğlerim açıkçası. Hayat zaten çok kısa ve saçma, o yüzden intihar fikri aklınızın bir köşesinde b planı olarak dursun. Ne zaman hayat çok zor, dayanılmaz, sıkıcı hale geldi b planını devreye sokun.
İntiharın kaçmak olduğunu anlatanlar sağ olsun her zaman. Dilerim size de anlatsın.

Son mesajlar