Hayaller-Hayatlar

Bu konuyu okuyanlar

DevranDuman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar GTA V çok seviyorum para biriktirmeye başladım param hazırdı oyun indirime girdi 85 liraya alcaktım lakin babamın işleri bitti ve işsiz kaldı paramın hepsini babama verdim
siz sakın hayal kurmayın sonrasında baya üzülürsünüz tek tesellim annemle babamın hayatta olması onları bir şey olmasın gerekirse paramı değil canımı veririm...
Anne babanızın değerini bilin.

enders07

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Küçük işler yapıp ailene destek olabilirsin. Ben 18 yaşımın altındayken internetten küçük çaplı tasarım işleri yapıp aileme destek oluyordum.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Arkadaşlar GTA V çok seviyorum para biriktirmeye başladım param hazırdı oyun indirime girdi 85 liraya alcaktım lakin babamın işleri bitti ve işsiz kaldı paramın hepsini babama verdim
siz sakın hayal kurmayın sonrasında baya üzülürsünüz tek tesellim annemle babamın hayatta olması onları bir şey olmasın gerekirse paramı değil canımı veririm...
Anne babanızın değerini bilin.
Sadece Hikaye modunu merak ediyorsan, korsan içerikler sizi bekliyor. Oyun kaçmıyor. Yeni serisinin çıkmasına en az 2 sene var. Kenara biraz para koysan 85 tl'yi her türlü elde edersin.

enders07

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Sadece Hikaye modunu merak ediyorsan, korsan içerikler sizi bekliyor. Oyun kaçmıyor. Yeni serisinin çıkmasına en az 2 sene var. Kenara biraz para koysan 85 tl'yi her türlü elde edersin.
Ben GTA 5'in parasını PUBG'deki kasaları satarak çıkardım. 85 TL.

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Artık yararlı işlerle uğraşmaya başlamanın zamanı geldi.

Son mesajlar